פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עו"ד לרישוי כלי ירייה

תהליך הוצאת רישיון נשק יכול להיות מסורבל, מעיק ומתיש או לחילופין מהיר וחיובי. הכל תלוי איך תבחרו לעבור אותו

זה נכון שאפשר לעשות את הכל לבד וללא ליווי משפטי, אלא שליווי שכזה בהחלט יכול להעלות את סיכויי ההצלחה וכן לקצר זמנים באופן משמעותי, כך שהחוויה נעימה הרבה יותר. משרד עו"ד של  אוהד מגורי מתמחה בטיפול בכל הקשור ברישוי כלי ירייה וישמח לעמוד לצדכם ולהפוך עבורכם את התהליך לקצר ויעיל במיוחד. משרדנו מטפל כבר שנים רבות הן בבקשות שמטרתן הוצאת רישיון נשק, הן בבקשות שנתקלו בסירוב והן בבקשות להשבת נשק שהוחרם.

עו"ד להשבת נשק שהוחרם
מקרה לפיו לאדם היה רישיון לנשק אולם הוא הוחרם מסיבות כאלה ואחרות, הוא מקרה מעט יותר מסובך. מצב מסוג זה יצריך , ברוב הפעמים, סיוע מעו"ד מקצועי ומיומן על מנת להשיב את הנשק שהוחרם. עו"ד בעל ניסיון בתחום יוכל להשתמש בכלים המשפטיים העומדים לרשותו בשביל לנסות ולבטל את ההחלטה בגין החרמת כלי הירייה.

ערעור/ערר על דחיית בקשה או שלילת רישיון כלי ירייה
כאשר מגישים בקשה לרישיון לנשק ישנן שתי אפשרויות: האחת שהאגף לרישוי כלי ירייה יאשר את הבקשה ואתם תהיו זכאים לשאת נשק, ואילו האפשרות השנייה היא שבקשתכם תישלל. מקרה נוסף הוא שהאגף החליט, עקב המלצת המשטרה או מכל סיבה אחרת, לבטל את הרישיון הקיים. במקרה של דחייה או שלילה תמיד תוכלו להגיש ערר על ההחלטה שנתקבלה ולנסות לבטלה. עו"ד אוהד מגורי ישמח לעמוד לצדכם במקרה זה ולנסות, תוך שימוש בידע משפטי נרחב, לשנות את ההחלטה על פיה.

עו"ד להוצאת רישיון נשק בכל הארץ
משרדינו נותן שירות לכל תושבי ישראל, בלי קשר למקום מגוריהם, והתקשורת נעשית דרך האינטרנט. לרוב, אין צורך להגיע למשרדנו. אדם המעוניין להוציא רישיון נשק כבר לא צריך לעשות זאת לבדו, או לצאת מביתו בכדי לקבל שירות מקצועי ויעיל. עו"ד אוהד מגורי ילווה אתכם לכל אורך הדרך ועד לקבלת הרישיון המיוחל. רישיון כלי ירי יכול לחזק את תחושת הביטחון שלכם ושל בני ביתכם, במידה ואתם עומדים בתנאים שנקבעו.