פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

עו"ד לרישוי כלי ירייה

תהליך הוצאת רישיון נשק יכול להיות מסורבל, מעיק ומתיש או לחילופין מהיר וחיובי. הכל תלוי איך תבחרו לעבור אותו

זה נכון שאפשר לעשות את הכל לבד וללא ליווי משפטי, אלא שליווי שכזה בהחלט יכול לקצר זמנים באופן משמעותי, ולעשות לכם את החוויה לנעימה הרבה יותר. משרד עו"ד של  אוהד מגורי מתמחה בטיפול בבקשות לרישוי כלי ירייה וישמח לעמוד לצידכם ולהפוך עבורכם את התהליך לקצר ויעיל במיוחד. משרדנו מטפל כבר שנים רבות הן בבקשות שמטרתן הוצאת רישיון נשק, הן בבקשות שנתקלו בסירוב  והן בבקשות להשבת נשק שהוחרם.

עו"ד להשבת נשק שהוחרם
מקרה לפיו לאדם היה רישיון לנשק אולם הוא הוחרם מסיבות כאלה ואחרות, הוא מקרה מעט יותר מסובך. מצב מסוג זה יצריך , ברוב הפעמים, סיוע מעו"ד מקצועי ומיומן על מנת להשיב את הנשק שהוחרם. עו"ד בעל נסיון בתחום יוכל להשתמש בכלים המשפטיים העומדים לרשותו בשביל לנסות ולבטל את ההחלטה בגין החרמת כלי הירייה.

ערעור על שלילת רישיון כלי ירייה
כאשר מגישים בקשה לרישיון לנשק ישנן שתי אפשרויות: האחת שסמכויות החוק תאשרנה את הבקשה ואתם תהיו זכאים לשאת נשק, ואילו האפשרות השנייה היא שבקשתכם תישלל. במקרה השני תמיד תוכלו להגיש ערעור על ההחלטה שנתקבלה ולנסות לבטלה. עו"ד אוהד מגורי ישמח לעמוד לצידכם במקרה זה ולנסות, תוך שימוש בידע משפטי נרחב, לשנות את ההחלטה על פיה.

עו"ד להוצאת רישיון נשק בחדרה
תושבי חדרה והסביבה המעוניינים להוציא רישיון נשק כבר לא צריכים לעשות זאת לבדם, או להרחיק עד למרכז בשביל עו"ד שיסייע להם. עו"ד אוהד מגורי ילווה אתכם לכל אורך הדרך ועד לקבלת הרישיון המיוחל. רישיון כלי ירי יכול לחזק את תחושת הביטחון שלכם ושל בני ביתכם, במידה ואתם עומדים בתנאים שנקבעו.