פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

סיבות להחרמת נשק ע"י המשטרה

רישיון לנשיאת נשק עשוי להביא עימו הרבה מאוד רוגע, שלווה ותחושות ביטחון. החרמה של נשק עלולה לגרום בבת אחת לשלילה של כל התחושות האלה ולכניסתן של הרבה מאוד דאגות

חשוב לדעת כי החרמה של נשק מסיבה כזו או אחרת אינה גזירת גורל וכי יש מה לעשות על מנת לבטל את ההחלטה. עו"ד אוהד מגורי מציג סיבות אפשרויות להחרמת נשק, ומציע לבחון את המקרה שלכם ואת הדרכים האפשריות לביטול ההחלטה.

החרמת נשק בגלל הגשת תלונה
ברגע שמוגשת תלונה במשטרה נגד אדם בעל אישור לנשיאת נשק, תמליץ המשטרה להחרים את נשקו כמעט באופן אוטומטי. המשטרה בדרך כלל לא מגלה סלחנות במקרים של הגשת תלונה, ולא לוקחת סיכונים מיותרים, דבר שמוביל להחרמת הנשק מאותו אדם, אפילו אם התלונה נוגעת בתחום אחר לגמרי ואפילו אם התיק נסגר ללא הגשת כתב אישום. במקרה מסוג זה מומלץ להתייעץ עם עו"ד בעל נסיון בתחום ולבדוק האם ניתן לפעול בדרכים יצירתיות בכדי לבטל את ההחלטה על החרמת הנשק.

החרמת נשק בגלל הליכים פליליים
הליכים פליליים נגד אדם בעל רישיון נשק, כמו הגשת תלונה, מובילים כמעט תמיד להחרמת הנשק. גם במקרים מסוג זה המשטרה פועלת להחרמת הנשק כדי למנוע סיכונים מיותרים. עו"ד אוהד מגורי מכיר מקרוב את תחום הנשק ובעל נסיון רב בטיפול בתיקים מסוג זה. עו"ד מגורי מכיר היטב את המערכת המשפטית ולפיכך יכול לפעול בטכניקות מיוחדות בכדי לבטל את ההחלטה על החרמת הנשק. 

ערעור על החלטה להחרמת נשק
כפי שציינו לעיל, החלטה על החרמת נשק אינה גזירת גורל ובהחלט יש מה לעשות על מנת לבטל אותה. ברגע שאדם חש שהחלטה של סמכות מסויימת אינה מוצדקת ופוגעת בו, הוא רשאי להגיש עירעור על פי חוק. עו"ד אוהד מגורי יוכל ללוות אתכם לאורך תהליך הגשת הערעור וידאג שתפעלו בחוכמה ובמקצועיות. שנים של שירות במשטרה, והכרות עמוקה עם מערכות החוק, מסייעים בידי עו"ד מגורי להצליח פעמים רבות בתיקים רבים בתחום הנשק.