פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

סיבות להחרמת נשק ע"י המשטרה

רישיון לנשיאת נשק עשוי להביא עימו הרבה מאוד רוגע, שלווה ותחושות ביטחון. החרמה של נשק עלולה לגרום בבת אחת לשלילה של כל התחושות האלה ולכניסתן של הרבה מאוד דאגות

חשוב לדעת כי החרמה של נשק מסיבה כזו או אחרת אינה גזירת גורל וכי יש מה לעשות על מנת לבטל את ההחלטה. עו"ד אוהד מגורי מציג סיבות אפשרויות להחרמת נשק, ומציע לבחון את המקרה שלכם ואת הדרכים האפשריות לביטול ההחלטה.

החרמת נשק בגלל תלונה במשטרה או פתיחת תיק פלילי נגדכם
ברגע שמוגשת תלונה במשטרה נגד אדם בעל אישור לנשיאת נשק, תמליץ המשטרה להחרים את נשקו באופן אוטומטי. המשטרה בדרך כלל לא מגלה סלחנות במקרים של תלונה נגדכם, ולא לוקחת סיכונים מיותרים, דבר שמוביל להחרמת הנשק מאותו אדם, אפילו אם התלונה נוגעת בתחום אחר לגמרי ואפילו אם התיק נסגר ללא הגשת כתב אישום בהמשך הדרך. במקרה מסוג זה מומלץ להתייעץ עם עו"ד בעל נסיון בתחום ולבדוק האם ניתן לפעול בדרכים משפטיות יצירתיות בכדי לבטל את ההחלטה על החרמת הנשק.

החרמת נשק בגלל הליכים פליליים
הליכים פליליים נגד אדם בעל רישיון נשק, כמו משפט פלילי (לרבות הסדר מותנה), מובילים כמעט תמיד להחרמת הנשק והרישיון לשאת נשק. גם במקרים מסוג זה המשטרה פועלת להחרמת הנשק כדי למנוע סיכונים מיותרים. עו"ד אוהד מגורי מכיר מקרוב את תחום הנשק ובעל ניסיון רב בטיפול בתיקים מסוג זה. עו"ד מגורי מכיר היטב את המערכת המשפטית ולפיכך יכול לפעול בטכניקות מיוחדות בכדי לבטל את ההחלטה על החרמת הנשק. 

ערעור על החלטה להחרמת נשק
כפי שציינו לעיל, החלטה על החרמת נשק אינה גזירת גורל ובהחלט יש מה לעשות על מנת לבטל אותה. ברגע שאדם חש שהחלטה של רשות מסוימת אינה מוצדקת ופוגעת בו, הוא רשאי להגיש ערר על פי חוק. עו"ד אוהד מגורי יוכל ללוות אתכם לאורך תהליך הגשת הערר וידאג לפעול בחוכמה ובמקצועיות. שנים של שירות במשטרה כקצין בכיר בתחום החקירות והמודיעין, והכרות עמוקה עם מערכות החוק, האכיפה והביורוקרטיה, מסייעים בידי עו"ד מגורי להצליח בתיקים רבים בתחום הנשק.