פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

הוצאה לפועל


מחלקת ההוצאה לפועל במשרדו של עורך הדין אוהד מגורי מספק שירותים משפטיים ללקוחות פרטים ועסקיים. כל לקוח מקבל טיפול אישי ובליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך. משרדנו מספק את שירותיו, הן לזוכים והן לחייבים. 

הליכי ההוצאה לפועל יכולים להרגיש כסוף העולם, בין אם מדובר בחייב אשר רואה בתחילת ההליך כנגדו כמפלצת אשר לא תחדול לכרסם בחייב עד אשר יוותר בלי כלום ובין אם מדובר בזוכה אשר חש יאוש כבר בתחילת הדרך מתוך תחושה כי התהליך ימשך לנצח וספק אם תהיינה תוצאות בעבורו.

עורך דין המתמחה בתחומי ההוצאה לפועל השונים יבהיר לנושה או לחייב את התמונה באופן ברור תוך מתן הסברים מפורטים אודות האפשרויות השונות העומדות בפניו. אחרי הסברים ותחילת עבודה משותפת עם עורך דין ממשרדנו, החייב יבין כי עולמו לא קרס ואף יתבהר לו עד כמה המצב פשוט וקל לסיום.
 
גם זוכים יראו וידהמו באיזה יעילות ומהירות פועל המשרד לגביית החוב. חוקרים פרטיים, קבלני הוצאה לפועל ומערכת ממוחשבת מתקדמת ביחד עם מערך של צוות טלפוני, יפעלו כולם כמכבש המוכוון לגביית החוב בעבור הלקוח בהקדם האפשרי.

חלק מהשירותים הניתנים לחייבים:
 1. חקירת יכולת
 2. עיכוב/הקפאת הליכים
 3. ביטול עיקולים
 4. איחוד תיקים
 5. הכרזה כמוגבל באמצעים
 6. ערעור וביטול קנסות מכל סוג
 7. ביטול הגבלות בבנק
 8. ביטול הגבלות במשרד הרישוי
 9. ביטול עיקול משכורת
 10. ביטול עיכוב יציאה מהארץפ
 11. שיטת רגל וליווי עד הפטר
 12. הסדרים עם בנקים (מחיקת חובות)
 13. הגנה מפני צווי פינוי (משכנתא) וצווי מאסר
 14. גביית חוב מזונות
 15. הגשת התנגדות לביצוע שטר
 16. ערעור על החלטת רשם ההוצאה לפועל
 17. הפחתת צו תשלומים חודשי הוצאה לפועל 
חלק מהשירותים הניתנים לזוכים
 1. גביית המחאות ושטרי חוב
 2. גביית חשבוניות ותעודות משלוח
 3. גביית מזונות אישה וילדים
 4. ביצוע פסקי דין
 5. כינוס נכסים 
למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים ותביעות בערכאות המשפטיות השונות. אנו מטפלים בתביעות כספיות, בתביעות בגין הפרת חוזה, בתביעות לסעדים זמניים וקבועים, תביעות פינוי דיירים וכד'. משרדנו מעסיק באופן קבוע מערך של קבלני הוצאה לפועל וחוקרים פרטיים. במשרד מופעל מערכת מחשוב מתקדמת, וחיבור למערכת ההוצאה לפועל כך שנוכל לעקוב באופן שוטף אחרי כל החלטה וכל הליך בכל תיק שאנו מנהלים.

למשרדנו ניסיון רב בתחום הגבייה ולזכותנו נרשמו ניצחונות מרשימים בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ. משרדינו מעמיד לרשות לקוחותיו, ניסיון, ידע, מקצועיות ומיומנות בתחום ההוצאה לפועל. בין אם ברצונכם לגבות חוב ובין אם ברצונכם להגיע להסדרי חובות בהוצאה לפועל, מחלקת ההוצאה לפועל במשרדו של עורך הדין אוהד מגורי ילווה אתכם בתהליך, באופן מקצועי ובאופן אישי עד לסיום הטוב.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן