פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

עו"ד רישוי נשק


תהליך הוצאת רישיון נשק יכול להיות מסורבל, מעיק ומתיש או לחילופין מהיר וחיובי. הכל תלוי איך תבחרו לעבור אותו. זה נכון שאפשר לעשות את הכל לבד וללא ליווי משפטי, אלא שליווי שכזה בהחלט יכול לקצר זמנים באופן משמעותי, ולעשות לכם את החוויה לנעימה הרבה יותר. משרד עו"ד של  אוהד מגורי מתמחה בטיפול בבקשות לרישוי כלי ירייה וישמח לעמוד לצידכם ולהפוך עבורכם את התהליך לקצר ויעיל במיוחד. משרדנו מטפל כבר שנים רבות הן בבקשות שמטרתן הוצאת רישיון נשק, הן בבקשות שנתקלו בסירוב  והן בבקשות להשבת נשק שהוחרם.

רוצים לבדוק אם אתם מתאימים? לחצו כאן

עו"ד להשבת נשק שהוחרם
מקרה לפיו לאדם היה רישיון לנשק אולם הוא הוחרם מסיבות כאלה ואחרות, הוא מקרה מעט יותר מסובך. מצב מסוג זה יצריך , ברוב הפעמים, סיוע מעו"ד מקצועי ומיומן על מנת להשיב את הנשק שהוחרם. עו"ד בעל נסיון בתחום יוכל להשתמש בכלים המשפטיים העומדים לרשותו בשביל לנסות ולבטל את ההחלטה בגין החרמת כלי הירייה.

עו"ד לקבלת רישיון נשק ארגוני
כיום, אדם המבקש לקבל רישיון לנשק ארגוני נדרש לעבור בדיקה פסיכולוגית. הבדיקה אינה נעימה, דורשת מענה על שאלון ממוחשב הכולל מאות שאלות וכן ראיון עם פסיכולוג. המועמד אף נדרש לשלם את מחצית עלות הבדיקה. לעתים המועמד יקבל דחייה מטעמים פסיכולוגיים מבלי לקבל כל פירוט או נימוק. מדובר בתשובה מעליבה ופוגענית ולעתים אף שגויה לחלוטין. מי שבוחר לא להגיש ערר יצטרך להמתין שנה שלמה לבדיקה חוזרת. משרדינו מתמחה בהגשת עררים בעניין זה ונשמח לעזור לכם להתמודד עם ועדת הערר.

ערעור על שלילת רישיון כלי ירייה
כאשר מגישים בקשה לרישיון לנשק ישנן שתי אפשרויות: האחת שסמכויות החוק תאשרנה את הבקשה ואתם תהיו זכאים לשאת נשק, ואילו האפשרות השנייה היא שבקשתכם תישלל. במקרה השני תמיד תוכלו להגיש ערעור על ההחלטה שנתקבלה ולנסות לבטלה. עו"ד אוהד מגורי ישמח לעמוד לצידכם במקרה זה ולנסות, תוך שימוש בידע משפטי נרחב, לשנות את ההחלטה על פיה.

עו"ד להוצאת רישיון נשק - לא רק בחדרה
אמנם המשרד הראשי מצוי בחדרה אך השירות ניתן לכל תושבי הארץ באשר הם. אותה שירות הניתן לתושבי חדרה והסביבה ניתן לכל אזרחי המדינה וזאת בזכות האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו. המעוניינים להוציא רישיון נשק כבר לא צריכים לעשות זאת לבדם, או להרחיק עד למרכז בשביל עו"ד שיסייע להם. עו"ד אוהד מגורי ילווה אתכם לכל אורך הדרך ועד לקבלת הרישיון המיוחל. רישיון כלי ירי יכול לחזק את תחושת הביטחון שלכם ושל בני ביתכם, במידה ואתם עומדים בתנאים שנקבעו.

בדיקת התאמה
משרדנו מתמחה בתחום רישוי הנשק וסייע בעד קהל לקוחות רחב ביותר לקבל רישיון לכלי יריה פרטי, לחדש רישיונות, לקבל בחזרה רישיונות שבוטלו ואף להביא לכך שהמדינה פיצתה אנשים אשר נפגעו מהחלטות האגף לרישוי כלי יריה. כיום, האגף לרישוי כלי יריה דורש הגשת בקשות באמצעות טופס מקוון (אינטרנטי) דבר אשר יכול לסרבל ולהקשות על התהליך. במסגרת הטיפול שלנו, אנו עושים את כל המלאכה.

תהליך הוצאת רישיון לנשק פרטי אינו תהליך כלל וגם אדם אשר עומד בתנאים עשוי למצוא עצמו בתוך הסבך הביורוקרטי עד שהוא מתייאש ופורש במהלך התהליך. גם לא מדובר בתהליך קצר ואף עשוי להימשך לאורך חודשים.

אנא מלאו את הפרטים הבאים ומשרדנו ישוב אליכם תוך 24-48 שעות עם תשובה. השירות ניתן ללא תשלום.

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
שם האב:
מספר ת.ז:
תאריך לידה:
מספר רישיון נהיגה:
כתובת מגורים – רחוב:
מספר בית:
מספר דירה:
מיקוד:
האם מדובר בדירה שכורה?
כן / לא
האם הדירה רשומה על שמך?
כן / לא
האם כתובת המגורים שלך מופיעה בספח תעודת הזהות?
כן / לא
האם אתה משרת המילואים?
כן / לא / בעל פטור
הריני מאשר העברת מידע מצה"ל לידי עו"ד אוהד מגורי אודות השירות הצבאי שלי
כן / לא
האם נחקרת בעבר על ידי משטרת ישראל כחשוד בעבירה?
כן / לא
האם הורשעת בבית המשפט בגין כל עבירה (זולת תעבורה/רישוי עסקים ו/או עבירות לפי חוקי הבנייה)
כן / לא
האם הגשת בעבר בקשה לרישיון כלי ירייה ונדחיתם?
כן / לא

אנו מתחייבים לשמור על תשובותיכם בחיסיון מלא ולא להשתמש במידע לכל דבר ועניין מלבד בדיקת ההתאמה לקבלת רישיון לנשק.

לידיעה: האמור לעיל ניתן ככלי עזר לכלל הציבור ורשום בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. עם המענה האישי שתקבלו יתכן ותדרשו להשיב לשלאות נוספות ו/או להשלים מסמכים בכדי לזרז את הטיפול בבקשתכם.

מעוניינים לקבל רשיון נשק? רשיונכם הותלה? נשקכם הוחרם? זכרו כי תמיד יש מה לעשות!!
עם השנים רשמנו הצלחות רבות ולעיתים חסרות תקדים בנושאי רישוי נשק בכלל והשבת נשק בפרט. היכרות מעמיקה עם החוקים והנהלים תאפשר לצוות המשרד ש אוהד מגורי לבחון את החומר ולדעת בכל מקרה ומקרה הנוגע לרישוי כי ירייה מה הצעד הנכון ביותר לביצוע על מנת להצליח לקבל את הרשיון הנכסף.