פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

עו"ד רישוי נשק


תהליך הוצאת רישיון נשק יכול להיות מסורבל, מעיק ומתיש או לחילופין, באמצעות עו"ד אוהד מגורי - מהיר וחיובי. 
הכל תלוי איך תבחרו לעבור אותו. זה נכון שאפשר לעשות את הכל לבד וללא ליווי משפטי, אלא שליווי שכזה בהחלט יכול לקצר זמנים באופן משמעותי, ולעשות לכם את החוויה לנעימה הרבה יותר. משרד עו"ד של  אוהד מגורי מתמחה בכל הקשור ברישוי כלי ירייה וישמח לעמוד לצידכם ולהפוך עבורכם את התהליך לקצר ויעיל במיוחד. משרדנו מטפל כבר שנים רבות הן בבקשות שמטרתן הוצאת רישיון נשק, הן בבקשות שנתקלו בסירוב  והן בבקשות להשבת נשק שהוחרם.

משרדינו הקים את אתר "קו קדמי" אשר נועד לעזור לכם לבדוק את התאמתכם ולקבל טיפול מהיר ויעיל - לחץ כאן

עורך דין להשבת נשק שהוחרם
מקרה לפיו לאדם היה רישיון לנשק אולם הוא הוחרם מסיבות כאלה ואחרות, הוא מקרה מעט יותר מסובך. בעזרת עו"ד מקצועי ומיומן תוכלו להשיב את הנשק שהוחרם. עו"ד בעל נסיון בתחום יוכל להשתמש בכלים המשפטיים העומדים לרשותו בשביל לנסות ולבטל את ההחלטה בגין החרמת כלי הירייה. לעתים, עורך הדין יפעל למחיקת הבעיה (כגון תיק פלילי או מניעה אחרת) אשר גרמה להחרמה מלכתחילה, דבר המחייב ידע משפטי ומקצועי. ברגע שהבעיה נמחקה, ההחרמה לרוב תבוטל.

עורך דין לקבלת רישיון נשק ארגוני
כיום, אדם המבקש לקבל רישיון לנשק ארגוני נדרש לעבור בדיקה פסיכולוגית. הבדיקה אינה נעימה, דורשת מענה על שאלון ממוחשב הכולל מאות שאלות וכן ראיון עם פסיכולוג. המועמד אף נדרש לשלם את מחצית עלות הבדיקה. לעתים המועמד יקבל דחייה מטעמים פסיכולוגיים מבלי לקבל כל פירוט או נימוק. מדובר בתשובה מעליבה ופוגענית ולעתים אף שגויה לחלוטין. מי שבוחר לא להגיש ערר יצטרך להמתין שנה שלמה לבדיקה חוזרת. משרדינו מתמחה בהגשת עררים בעניין זה ונשמח לעזור לכם להתמודד עם ועדת הערר, כולל איתור המכשול והכנה לקראת הועדה בכדי שתוכלו להצליח.

הגשת ערר על דחיית בקשה לרישיון כלי ירייה
כאשר מגישים בקשה לרישיון לנשק ישנן שתי אפשרויות: האחת האגף לרישוי כלי יריה תאשר את הבקשה ואתם תהיו זכאים לשאת נשק, השנייה, דחיית הבקשה. במקרה השני תמיד תוכלו להגיש ערר על ההחלטה שנתקבלה ולנסות לבטלה. הערר צריך להיות מפורט ומבוסס על נימוקים משפטיים אשר אינם מוכרים לציבור הרחב. עו"ד אוהד מגורי ישמח לעמוד לצידכם במקרה זה ולנסות, תוך שימוש בידע משפטי נרחב, להפוך את ההחלטה ולהביא לאישור הבקשה.

עורך דין להוצאת רישיון נשק 
אמנם המשרד הראשי מצוי בחדרה אך השירות ניתן לכל תושבי הארץ באשר הם. בזכות אמצעים טכנולוגיים (דוא"ל, וואצפ ועוד) המשרד משרת את כל אזרחי המדינה ולרוב, אין צורך בכלל להגיע למשרד. המעוניינים להוציא רישיון נשק כבר לא צריכים לעשות זאת לבדם, או להרחיק עד למרכז בשביל עו"ד שיסייע להם. עו"ד אוהד מגורי ילווה אתכם לכל אורך הדרך ועד לקבלת הרישיון המיוחל. רישיון כלי ירי יכול לחזק את תחושת הביטחון שלכם ושל בני ביתכם, במידה ואתם עומדים בתנאים שנקבעו.

בדיקת התאמה
משרדינו עורך בדיקת התאמה בחינם - כן, קראתם נכון - בחינם. משרדנו מתמחה בתחום רישוי הנשק וסייע בעד קהל לקוחות רחב ביותר לקבל רישיון לכלי יריה פרטי, לחדש רישיונות, לקבל בחזרה רישיונות שבוטלו ואף להביא לכך שהמדינה פיצתה אנשים אשר נפגעו מהחלטות האגף לרישוי כלי יריה. כיום, האגף לרישוי כלי יריה דורש הגשת בקשות באמצעות טופס מקוון (אינטרנטי) דבר אשר יכול לסרבל ולהקשות על התהליך. במסגרת הטיפול שלנו, אנו עושים את כל המלאכה.

תהליך הוצאת רישיון לנשק פרטי אינו תהליך פשוט כלל וגם אדם אשר עומד בתנאים עשוי למצוא עצמו בתוך הסבך הביורוקרטי עד שהוא מתייאש ופורש ללא מיצוי התהליך. גם לא מדובר בתהליך קצר אשר עשוי להימשך לאורך חודשים, עו"ד מנוסה יכול להביא לקיצור התהליך כאשר לנו יש קשר מתמיד וישיר עם האגף.

אנא מלאו את הפרטים הבאים ומשרדנו ישוב אליכם תוך 24-48 שעות עם תשובה. השירות ניתן ללא תשלום.

שם פרטי:
שם משפחה:
טלפון:
שם האב:
מספר ת.ז:
תאריך לידה:
מספר רישיון נהיגה:
כתובת מגורים – רחוב:
מספר בית:
מספר דירה:
מיקוד:
האם מדובר בדירה שכורה?
כן / לא
האם הדירה רשומה על שמך?
כן / לא
האם כתובת המגורים שלך מופיעה בספח תעודת הזהות?
כן / לא
האם אתה משרת המילואים?
כן / לא / בעל פטור
הריני מאשר העברת מידע מצה"ל לידי עו"ד אוהד מגורי אודות השירות הצבאי שלי
כן / לא
האם נחקרת בעבר על ידי משטרת ישראל כחשוד בעבירה?
כן / לא
האם הורשעת בבית המשפט בגין כל עבירה (זולת תעבורה/רישוי עסקים ו/או עבירות לפי חוקי הבנייה)
כן / לא
האם הגשת בעבר בקשה לרישיון כלי ירייה ונדחיתם?
כן / לא

אנו מתחייבים לשמור על תשובותיכם בחיסיון מלא ולא להשתמש במידע לכל דבר ועניין מלבד בדיקת ההתאמה לקבלת רישיון לנשק.

לידיעה: האמור לעיל ניתן ככלי עזר לכלל הציבור ורשום בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. עם המענה האישי שתקבלו יתכן ותדרשו להשיב לשלאות נוספות ו/או להשלים מסמכים בכדי לזרז את הטיפול בבקשתכם.

מעוניינים לקבל רשיון נשק? רשיונכם הותלה? נשקכם הוחרם? זכרו כי תמיד יש מה לעשות!!
עם השנים רשמנו הצלחות רבות ולעיתים חסרות תקדים בנושאי רישוי נשק בכלל והשבת נשק בפרט. היכרות מעמיקה עם החוקים והנהלים תאפשר לצוות המשרד ש אוהד מגורי לבחון את החומר ולדעת בכל מקרה ומקרה הנוגע לרישוי כי ירייה מה הצעד הנכון ביותר לביצוע על מנת להצליח לקבל את הרשיון הנכסף.