פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורך דין לתעבורה


אדם ממוצע בישראל שנות ה 2000 "שורף" על הכביש בממוצע גס כשעתיים ביום. נהגים מקצועיים: שליחים, נהגי מוניות, נהגי משאיות ונהגי חלוקה מבלים את מרבית יומם על הכביש. כך או כך הסכנות שבכביש הן גדולות ומספיקה גם נסיעה של שתי דקות על מנת להיות מעורב בתאונת דרכים או להיתפס בשל עבירה של "קלות דעת". ייצוג משפטי בנושאי תעבורה הוא נושא עליו שמנו את הדגש ובשנים האחרונות ייצגו עורכי הדין של משרד אוהד מגורי חשודים רבים ורשמו הצלחות מרשימות בבתי הדין לתעבורה באיזור השרון והמרכז.

נהיגה בשכרות
"שתיתי רק קצת וזה היה מזמן" ו "בכלל לא חשבתי שזה משפיע עלי..." הם טיעונים שלצערנו אנו שומעים לא מעט מפי חשודים ומעורבים בתאונות דרכים. תמיד היינו ותמיד נהיה נגד נהיגה לאחר שתיית אלכוהול!!! אך בהינתן מצב בו אדם מואשם בנהיגה תחת השפעת אלכוהול יש מה לעשות על מנת לצאת כמה שיותר בזול: עסקאות טיעון, חוסר הרשעות קודמות ואפילו בדיקה של בדיקת הינשוף (מכשיר הנשיפה בו נוהגת משטרת ישראל למדוד מידת אלכוהול בדם) שכבר הצליחו לא פעם לערער את אמינותו.

ייצוג משפטי בבית דין לתעבורה
כמובן שייצוג משפטי בבית דין לתעבורה הוא פונקציה של חומרת העבירה בה מואשמים. אם אדם מבקש להישפט על "אי מתן זכות קדימה", אל מול העונש העומד על הכף יהיה זה די סביר אם יבחר שלא להיות מוצג על ידי עורך דין אך בעבירות אשר הובילו לתאונות חמורות וחלילה להרג של מעורבים לא ניתן להישפט ללא ייצוג משפטי.

עורכי דין לענייני תעבורה באיזור השרון
בתי הדין לתעבורה בתל-אביב, פתח-תקווה וכמובן בית הדין לתעבורה בחדרה עובדים ללא הרף. להבדיל מהליכים משפטיים אחרים אשר יכולים להימשך שנים, משפטי תעבורה נהנים מממוצע משך זמן מהקצרים יותר. לתושבי חדרה ונתניה מבחר רב של משרדי עורכי דין העוסקים בעבירות תעבורה אך אין זה מחייב כי הייצוג ייעשה רק בבית המשפט בחדרה ואנו במשרד עורכי הדין אוהד מגורי מגיעים לייצג בכל מקום בארץ בו יבקשו את שירותינו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן