פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורך דין פלילי


חקירה משטרתית, מעצר או כל מעמד אליו אדם מן השורה אינו מורגל יכול להיות מלחיץ ביותר. חוסר הוודאות הנובע מחוסר ידע והיכרות עם ההליכים הפליליים ולעיתים כל זה מלווה בחוסר אינפורמציה לגבי סיבת המעצר או פרטים חסרים יכולים להביא כל אדם שפוי אל הקצה ובמקרים הפחות טובים אף למעשים אשר יש בהם כדי להחמיר את המצב.

משרד עורכי דין פליליים אוהד מגורי
כמי שצמח במשטרת ישראל וזכה לחנך ולמקצע דורות של שוטרים בענייני חקירות ומודיעין מכיר אוהד מגורי את מערכת החקירות המשטרתית, לטוב ולרע, ויכול להגדיל סיכויו של כל חשוד להוכיח חפותו אם ימצא בדל ראיה הקטן שבקטנים אשר יכול לסתור עדויות עליהם מסתמכת התביעה.

חשוד בפלילים – מה עושים?
אם נקלעתם למצב "פלילי" ואתם עומדים בפני הליך משפטי כזה או אחר אל תסמכו על המזל ואל תסמכו על רחמי שופטים!!! חשוד במעשים פליליים אשר בטוח בחפותו צריך לצידו עורך דין פלילי "משופשף" ובקיא בסדר הדין הפלילי. עורך דין אשר יוכל כבר בתחילת התהליך לנתח את כל האפשרויות ולחזות את כל נקודות התורפה אשר יכולות לסבך את החשוד יותר ולחשוף את הנקודות עליהן ניתן להסתמך על מנת לערער כל ממצא אשר יובא לפניו.

הרשעה במשפט פלילי
מן הידועות היא שעל מנת להרשיע בדין הפלילי יש להוכיח מעל לכל ספק שהחשוד הוא אכן זה שביצע את העבירה המיוחסת לו. במבט מהצד משפט פלילי יכול להיות "משחק מוחות" מרתק. אם הוגדרת חשודים ואתם מהמשחק הזה מוכנים לצאת רק מנצחים – אוהד מגורי הוא עורך הדין בשבילכם.