פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

הוצאת רישיון נשק

יש רק דרך אחת להרגיש בטוח יותר במדינה בה כלום לא בטוח, כמו מדינת ישראל. רישיון נשק הוא הפיתרון הנכון ביותר שיחזק את תחושת הביטחון גם שלכם וגם של הסובבים אתכם. אז איך מוציאים רישיון לנשק?

מדינה כמו ישראל עשויה להציב אתגרים רבים לתחושת הביטחון של אזרחיה. ככה זה כשאיומים ביטחוניים שונים הם דבר שבשגרה ומובילים לערעור ממשי של היציבות והביטחון. על אף שהדברים עשויים להישמע מייאשים ונטולי תקווה כדאי שתדעו שדווקא יש מה לעשות בנידון. הוצאת רישיון נשק עשויה לחזק את תחושת הביטחון שלכם ושל הסובבים אתכם, ולהפוך את החיים פה לנוחים ורגועים הרבה יותר. משרד עו"ד של אוהד מגורי מתמחה בטיפול בתיקים בתחום הנשק ויוכל ללוות אתכם בתהליך המורכב של הוצאת רישיון נשק.

איך מוציאים רישיון נשק?
על אף האיומים הרבים בהם נתונים האזרחים במדינת ישראל, הדרך להוצאת רישיון נשק אינה קלה ופשוטה כל-כך. אם משווים את המצב לארה"ב הרי שהדרך אצלנו עד להוצאת הרישיון היא ארוכה למדי ומסובכת להפליא. על מנת להוציא רישיון לנשק תצטרכו למלא טפסים רבים בצירוף שורה ארוכה של הוכחות ולהגישם לגורמים הרלוונטיים על מנת שאלו יאשרו את הבקשה. בכדי לעבור את התהליך בצורה קלה ומהירה תוכלו להיעזר בעו"ד בעל ניסיון כדי שיעניק לכם ליווי וייעוץ לכל אורך הדרך.

תנאים להוצאת רישיון לכלי ירייה
מדינת ישראל קבעה אי אלו תנאים שרק מי שעומד בהם יוכל להיות בעל רישיון נשק. הסיבה לקשיחות היחסית היא הרצון למנוע אלימות מיותרת והשאיפה לתת נשק רק למי שבאמת זקוק לו. בין התנאים תוכלו למצוא מגורים במקום הנתון בסכנה ביטחונית או עבודה במקום שכזה, הסמכה או הכשרה צבאית, עבודה בגופי בטחון ועוד. עו"ד אוהד מגורי יוכל לבחון את בקשתכם לרישיון נשק ולבדוק האם אתם עומדים בתנאים.

חידוש רישיון נשק
כאשר סמכויות החוק מאשרות לאדם מסוים לשאת נשק הן בדר"כ מגבילות את זה בזמן מסוים. זה אומר שיש להגיש מעת לעת בקשה לחידוש רישיון נשק. על מנת להמשיך להחזיק ברישיון. בכל חידוש, יש להעבור את תהליך "הוכחת עמידה בתבחין" מחדש. מומלץ להתייעץ עם עו"ד אוהד מגורי שלו ניסיון רב בטיפול בתיקים בתחום הנשק. עו"ד מגורי ילווה אתכם לאורך התהליך ויסייע לכם להשיג את מבוקשכם.