פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עו"ד לענייני תעבורה בחדרה

משרד עורכי הדין אוהד מגורי בחדרה הוא בעל נסיון עשיר בטיפול בעבירות תעבורה וישמח לנסות לסייע לכם.

מעטים האנשים שלא התעסקו מעולם בנייד במהלך הנהיגה או שלא שתו מעט מעל המותר ויצאו לכביש לאחר מכן. עבירות תנועה  מסכנות אתכם ואת סביבתכם אך הן יכולות לקרות לכולם, וכן גם לנהגים הטובים והממושמעים ביותר. במידה והעבירה שבוצעה אינה חמורה מאוד ולנהג אין עבירות תנועה קודמות הוא יוכל לערער על הדו"ח באמצעות עו"ד מקצועי לענייני תעבורה ואולי לבטל את הגזירה שניתנה.

עורך דין לביטול פסילת רשיון נהיגה בחדרה
קצין משטרה רשאי לפסול רישיון נהיגה של אדם למשך 30 יום ואף יותר כאשר משך הזמן תלוי בחומרת עבירת התעבורה שבוצעה. שלילת רישיון עשויה לתפוס נהגים לא מוכנים ולהשפיע על כל חייהם. הדרך לעבודה, לאיסוף הילדים, לסידורים או לכל דבר אחר תסתרבל ותסתבך לאחר שלילת רישיון נהיגה. בטרם התחלת תקופת הפסילה שנגזרה יוזמן הנהג לשימוע בו יצטרך להוכיח את טענותיו. לנאשם שהוטלה עליו פסילה מומלץ להצטייד בעו"ד המתמחה בדיני תעבורה כדי שהאחרון ינסה לבטל עבורו את הפסילה. עו"ד מגורי מתמחה בטיפול בעבירות תנועה בחדרה והסביבה והוא בעל הצלחות מרשימות בטיפול במקרים מסוג זה.

ההשלכות של נהיגה בשכרות 
בילוי בחתונה או בפאב יכול להיות דבר נהדר אבל מספיקה כוסית אחת מעבר למותר בשביל לסכן גם את רשיונכם וחמור מכך- את עצמכם ואת הנהגים אחרים בכביש. מי שנתבקש ע"י שוטר לעבור בדיקת ינשוף ובדמו נמצאה כמות אלכוהול מעבר למותר נחשב ל"נהג שיכור". במקרה כזה רישיונו ייפסל במקום למשך 30 יום או יותר. בתוך מספר ימים יוזמן הנהג לשימוע על מנת לבחון את המקרה כאשר במקרים מסויימים יוטל עליו גזר דין חמור מכך של פסילת רישיון למשך שנה ואף יותר. לנהג שקיבל זימון לשימוע רצוי להתייעץ בעו"ד בעל נסיון בטיפול של נהיגה בשכרות בכדי שזה יסייע לו לבטל את העונש או לבטלו. תושבי חדרה והסביבה יוכלו להיעזר בשירותיו של משרד עו"ד מגורי שהוא בעל מוניטין רב בטיפול בעבירות תעבורה.

שימוש בנייד בזמן נהיגה
כאשר נהג משתמש בנייד במהלך נהיגה הוא מסכן לא רק את עצמו אלא גם את הסובבים אותו. נהיגה תוך שימוש בנייד מובילה להיסח דעת ועשויה לגרום לתאונה חמורה. המשטרה ובתי המשפט רואים את עבירות השימוש בסלולרי במהלך נהיגה כחמורות במיוחד ומטילים על הנהגים קנסות כספיים כבדים וגם נקודות. לנהג שהוטל עליו הקנס או הנקודות ישנה אפשרות לבקש להישפט ולהציג את טענותיו במהלך הדיון על מנת לנסות לחמוק מהעונש. במקרה ובחר הנהג להישפט עליו להתייעץ עם עו"ד מומחה בתעבורה כדי שזה יסייע לו לבטל את העונש שהוטל עליו. לעורכי דין מקצועיים יש נסיון רב בתחום ופעמים רבות הם רושמים הצלחות ומצליחים לשנות את החלטת השוטר ולבטל את הקנס.

בחדרה תמצאו את משרד עו"ד מגורי שלו נסיון עשיר בעבירות תעבורה ופעמים רבות הוא עזר לנאשמים להיחלץ מעונשים כבדים.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן