פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

נהיגה ללא רשיון

למשרדו של עורך הדין אוהד מגורי נסיון עשיר והצלחות רבות בטיפול בעבירות הנמנות תחת הכותרת של "נהיגה ללא רישיון"

בין אם מדובר במי שביצע את העבירה כאשר מעולם לא הוציא רישיון, או מי שנהג כאשר לא חידש את רישיון הנהיגה שלו מכל סיבה, או מי שנהג כשהוא מפר את תנאי רישיון הנהיגה שלו.

סעיף 10 לפקודת התעבורה קובע כי מי שנוהג ברכב מנועי ואין בידו רישיון נהיגה מתאים ותקף, או מי שנוהג שלא בהתאם לתנאי רישיון הנהיגה, מבצע עבירה של נהיגה ללא רישיון. עבירה זו נושאת לצידה עונש של פסילה מלקבל או להוציא רישיון נהיגה לתקופה מינימלית של 3 חודשים.

להזכיר כי עונש פסילה שכזה הוא ברף הנמוך של סקלת הענישה (ניתן לשכנע את בית המשפט להטיל תקופת פסילה קצרה יותר), אך בלא מעט תיקים תקופת הפסילה אשר נגזרת על הנאשם עלולה להיות ארוכה בהרבה ואף עלול בית המשפט לגזור על הנאשם עונש של מאסר בפועל. על כל מקרה להיבחן על פי נסיבותיו הספציפיות.

כך לדוגמא, בעלי חובות אשר מתנהלים כנגדם הליכים בהוצאה לפועל עשויים למצוא עצמם משוללי אפשרות חידוש רישיון הנהיגה. נוצר מעין מעגל קסמים לפיו החייב זקוק לרישיון הנהיגה בכדי להתפרנס וזאת בכדי להחזיר חובותיו אך מצד שני בגלל חובותיו הוא משולל רישיון נהיגה ובשל כך אינו יכול להתפרנס. בלא מעט מקרים אותו אדם בוחר לעבור על החוק ולהמשיך לנהוג והעיקר לפרנס משפחתו ולהשיב את חובותיו. חשוב לזכור שעל אף שאין המדובר ב"עבריין" של ממש בעיני האדם הפשוט, עדיין מדובר בעבירה על החוק ומי שייתפס יועמד לדין.

עורך דין מנוסה ומקצועי בתחום התעבורתי ידע לבחון היטב כל מקרה ולהציג בפני בית המשפט את הנסיבות הפועלות לטובת הלקוח כגון מיומנות הנג, מידת הסיכון לעוברי אורח, סוג הרכב, ועוד. כמו כן הוא יציג את נסיבותיו האישיות של הנהג הרלוונטיות למקרה ועשויות להשפיע על החלטת השופט להקל בעונשו ולעתים, אפילו להעניק לו הזדמנות שנייה על ידי הטלת עונש "צופה פני עתיד" כגון פסילה על תנאי ו/או התחייבות כספית.

זה שאדם "נתפס על חם" אין פירושו הרשעה בטוחה. עורך דין מנוסה ידע לנתח את חומר המשפטי העומד כנגד הנהג ולאתר פגמים ראייתיים אשר יפתחו צוהר למשא ומתן עם רשות התביעה אשר עשוי להוביל להפחתה משמעותית בענישה ואף לזיכוי הלקוח מכל אשמה.

משרדו של עורך הדין מגורי העניק, עד היום, למאות לקוחות בתחום התעבורה, שירות אדיב ומקצועי ותוצאות מצוינות במגוון עצום של עבירות תעבורה לרבות נהיגה ללא רישיון. הנכם מוזמנים להצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים!
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן