פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

תקיפה מינית - ייצוג קורבנות

עבירות מין שונות הן טראומה קשה וכואבת עבור הגוף והנפש של הקורבן. מעבר לפגיעה הישירה בקורבן, עשויות עבירות אלו לפגוע במשפחתו ובסביבתו ולשנות לבלי היכר את חייהם

חשוב לזכור כי ביהמ"ש אינו מגלה סלחנות לעבירות פלילות של תקיפה ופגיעה מינית ונוהג להטיל עונשים כבדים על העבריינים.  ייצוג קורבנות תקיפה מינית בבית המשפט מוכרח להיעשות במקצועיות רבה וברגישות רבה עוד יותר. יש לוודא שהייעוץ והליווי המשפטי ייעשה על-ידי עו"ד נחוש מחד ורגיש מאידך שייתן לקורבנות את כל הסיוע הדרוש להם ויגן על האינטרסים שלהם בחירוף נפש. משרד עו"ד של אוהד מגורי מתמחה במשפט פלילי ובעל נסיון רב בייצוג קורבנות תקיפה מינית. 

ייעוץ משפטי לנפגעות תקיפה מינית
נפגעות (או נפגעי) תקיפה מינית נמצאים במצב מאוד רגיש ויש לנהוג איתן בתבונה וברגישות. על אף הקושי שבדבר, פנייה אל ייעוץ משפטי יכולה לסייע רבות לנפגעות תקיפה מינית. עו"ד אוהד מגורי מעניק ייעוץ משפטי ראשוני, וכן ליווי משפטי לקורבנות פגיעה מינית לאורך כל הדרך המורכבת. אל תעברי את זה לבד! ייעוץ משפטי מעו"ד אמין ומקצועי יבטיח שכל הזכויות שלך יישמרו.

ייצוגי נפגעי עבירות מין
חוק נפגעי העבירה שנכנס לתוקפו ב-2001 מעניק אי אלו זכויות לנפגעי עבירות מין כאלה ואחרות. זה אומר שלנפגעי תקיפה מינית ישנן זכויות רבות שלא היו מגיעות להם בעבר. על מנת לקבל את כל הזכויות ועל מנת לדאוג שיקבלו את כל מה שמגיע להן מומלץ להיעזר בשירותיו של עו"ד נחוש ומקצועי. עו"ד אוהד מגורי מכיר את מערכת החוק מקרוב וידאג לייצג אתכם נאמנה לכל אורך הדרך.

תהליך הגשת תלונה על תקיפה מינית
מהרגע בו קורבן תקיפה מינית מחליט להגיש תלונה, למעשה נפתח תיק החקירה. עם פתיחת תיק זה מתחילה המשטרה לאסוף ראיות ולבצע פעולות נוספות במידת הצורך. תהליך הגשת התלונה הוא תהליך מורכב בו לקורבן יש חלק גדול ומשמעותי. עו"ד אוהד מגורי מאמין כי על הקורבנות להיות מיוצגים עוד בשלב זה על מנת שיוכלו להתנהל בחוכמה ועל מנת שלא ירגישו לבד. הליווי המשפטי של נפגעי תקיפה מינית חשוב לאין שיעור בשלב הגשת התלונה ולכל אורך הדרך.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן