פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

הגדרת החוק לנפגעי עבירה

תפקידו של בית המשפט הוא למצות את הדין עם עבריינים שעברו על החוק וביצעו עבירות חמורות.

כחלק מתפקיד זה לא שוכח בית המשפט את חלקו בהגנה על הנפגעים כתוצאה מהעבירות שבוצעו כלפיהם, דבר שהוסדר ונקבע בהגדרת החוק לנפגעי עבירה. החוק לנפגעי עבירה מסדיר את הזכויות המגיעות לאלו שנפגעו כתוצאה מביצוע עבירות כלפיהם. החוק מתייחס בעיקרו לשני סוגי עבירות: עבירות עוון ועבירות פשע. עבירות עוון מתייחסות לנפגעי מעשי תקיפה, גניבה והונאה ואילו עבירות פשע מתייחסות לנפגעי מעשי רצח, הריגה וחבלה חמורה. עו"ד אוהד מגורי מתמחה בהגנה על נפגעי עבירה ויוכל לעמוד לצידכם ברגישות רבה ולשמור על האינטרסים המגיעים לכם.

הגנה על נפגעי עבירה
נפגעי עבירה נמצאים במצב מאוד רגיש ולא נעים. בנוסף לכך שהם נפגעו באופן חמור מעבירות שבוצעו כלפיהם, הם גם נאלצים להתמודד בבתי המשפט על כל המשתמע מכך. התנהלות בבתי דין עשוייה להיות דבר מורכב ולא פשוט כלל ולכן יש לבחור בעו"ד מקצועי ומיומן בעל כל הכלים והדרכים הנכונות לעשות זאת. עו"ד אוהד מגורי הוא האדם המתאים ביותר כדי להגן על נפגעי עבירה וללוות אותם לכל אורך הדרך.

פיצוי לנפגעי עבירה
החוק לנפגעי עבירה קובע אילו זכויות מגיעות לאלו שנפגעו כתוצאה מביצוע עבירות. כחלק מהזכויות מגיעים פעמים רבות פיצויים לזכותו של הנפגע. גובה הפיצויים והאפשרות לקבלם תלויה כמובן בסוג העבירה, בחומרתה ובגורמים נוספים המשתנים ממקרה למקרה. עו"ד אוהד מגורי יוכל לבחון את המקרה שלכם , לייעץ לכם בכנות ולסייע לכם לקבל את הפיצויים, במידה ומגיעים לכם.

זכות לנוכחות בדיון הנערך בדלתיים סגורות
באופן כללי כל אחד זכאי להשתתף בדיונים המתקיימים בבית המשפט, למעט באלו שנקבעו כדיונים המתנהלים בדלתיים סגורות. במקרים מסוג זה, ביהמ"ש רשאי לקבוע כי איש לא יכול לנכוח בדיון פרט למי שנקבע על-ידו. לנפגעי עבירה ישנו מעמד מיוחד בחוק זה והם זכאים לנכוח בכל הדיונים, גם באלו הנקבעו כדיונים המתנהלים בדלתיים סגורות.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן