פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

הגשת תלונה במשטרה על הטרדה מינית

בשנים האחרונות הוצגו נתונים מדאיגים ביותר לפיהם כמעט כל אישה נתקלת במהלך חיה בהטרדה מינית. על אף השכיחות של הדבר, לא צריך להיכנע ולחשוב שמדובר בדבר של מה בכך

הטרדה מינית היא פוגעת! הטרדה מינית היא עבירה פלילית לפי החוק! ומסיבות אלו מותר וצריך להגיש עליה תלונה במשטרה. הגשת תלונה על הטרדה מינית היא עניין רגיש במיוחד ולכן מומלץ להסייע בעו"ד רגיש ובעל נסיון שיעמוד לצידכם וידאג לשמור על האינטרסים שלכם ועל הכבוד שלכם. עו"ד אוהג מגורי הוא האדם הנכון לכך. שנים של נסיון ורגישות רבה מסייעים לו לעמוד לצד המתלוננים ולייצג אותם במקצועיות רבה לאורך הדרך.

למי פונים כשעוברים הטרדה מינית?
נפגע או נפגעת מהטרדה מינית עשויים לחוש בלבול או בושה, ובעיקר חוסר ידע רב בנוגע למה עליהם לעשות. חשוב לדעת כי במקרה נפגעת הטרדה מינית יש לגשת לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה כנגד האדם הפוגע. עו"ד אוהד מגורי יסייע לכם להבין בדיוק מהן הזכויות המגיעות לכם לאורך תהליך  הגשת התלונה ויוכל לייצג אתכם נאמנה אל מול גורמי החוק השונים.

בחירת מין החוקר של נפגע הטרדה מינית
במקרה של הגשת תלונה על הטרדה מינית רשאי הנפגע לבחור את מין החוקר שיחקור אותו ואת התלונה שהוא מגיש. החוק הזה תקף כמעט תמיד, למעט מקרים יוצאי דופן, והוא נועד כדי לגלות רגישות כלפי הנפגע ולהגן עליו. כדי לוודא שהחוק הזה, וזכויות נוספות המגיעות לכם, מתקבלים מומלץ להתייעץ בעו"ד מקצועי ובעל נסיון בטיפול במקרי הטרדות מיניות.

הגשת ערעור בתלונה על הטרדה מינית
במקרה שהוגשה תלונה למשטרה על הטרדה מינית, ובית המשפט החליט שלא להעמיד את הפוגע לדין, ניתן להגיש ערעור. המתלונן למעשה רשאי להגיש ערר ולבקש לפתוח את התיק מחדש. את הערר יש להגיש בתקופה של 30 יום מרגע קבלת ההחלטה על סגירת התיק ומומלץ להיעזר לשם כך בעו"ד בעל נסיון ורגישות מחד ונחישות ולוחמנות מאידך. עו"ד אוהד מגורי ניחן בכישורים הנכונים בדיוק לשם מקרים מסוג זה.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן