פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

קריטריונים לרישוי נשק

לו היינו מתגוררים בארצות הברית, הדרך לקבלת רישיון נשק הייתה הרבה יותר קלה, ואולי אפילו שורות אלו לא היו נכתבות כלל

ארה"ב קריטריונים (תבחינים) לזכאות לרישיון נשק כמעט ואינם קיימים שם, וכמעט כל אחד יכול להשיג נשק בקלות רבה. למזלנו בישראל המצב אחרת והקריטריונים להוצאת רישיון נשק הינם מורכבים, מחמירים ומסובכים יותר. זה מבטיח שרק מי שבאמת מתאים לשאת נשק יוכל לעשות כך, ושהתחום יהיה מבוקר הרבה יותר. משרד עו"ד אוהד מגורי מתמחה בתהליכי קבלת רישוי נשק ויעמוד לצידכם עד שתשיגו את האישור המיוחל.

איך מוציאים רישיון נשק?
כדי להוציא רישיון נשק יש להגיש בקשה מסודרת לאגף לרישוי כלי ירייה. אלו האגף יבחן כל מקרה לגופו ויחזירו את תשובתם בתום התהליך. בטרם יאשרו הן יוודאו כי האדם המבקש רישיון נשיאת נשק עומד בכל התנאים וכי הוא כשיר וראוי לשאת את הנשק.

בדיקת זכאות לנשיאת נשק
אם אתם חשים כי אתם זקוקים לרישיון נשק, בין אם להגנה ובין אם לצורכי פרנסה, עליכם יהיה לעמוד בכל התנאים בכדי להשיג רישיון שכזה. ישנם מספר תנאי סף שרק מי שעומד בהם, למעשה זכאי יהיה לשאת נשק. אזרחות ישראלית, כמות השנים בהן אתם שוהים בישראל, בקיאות בשפה העברית, גיל ושירות צבאי - כולם - משפיעים על זכאותכם והכל בטרם ייבדק עמידתכם בתבחין. במידה ואינכם עומדים בתנאיי הסף אז כלל לא יבדקו אם אתם עומדים בתבחין.

הגשת בקשה לנשיאת נשק
הדרך להוצאת רישיון נשק כרוכה בכמה שלבים שיש לעבור. אדם המעוניין בכך צריך למלא את הטפסים, להמציא את האישורים הרלוונטים, לעבור ראיון אישי, לשלם את תשלום האגרה ועוד מספר שלבים בדרך. רק כאשר ישלים את כולם יוכל לקבל את רישיון הנשק המיוחל.