פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

רישיון נשק לאדם פרטי

אם היינו עכשיו בארצות הברית כנראה ששורות אלו לא היו נכתבות משום ששם לאדם פרטי קל מאוד להשיג רישיון נשק

לעיתים קל יותר להשיג נשק מאשר מוצר מזון ייחודי כלשהו. נשמע טוב? לא בהכרח. כאשר היד קלה על ההדק (תרתי משמע..) בכל הקשור לנשק, זה עשוי להוביל לריבוי אלימות ועבירות פליליות. במדינת ישראל הדרך להשגת רישיון נשק לאדם פרטי ארוכה וסבוכה מעט יותר, אם כי בהחלט אפשרית. בכל שלב בדרך תוכלו להיעזר בעו"ד מתחום הנשק בכדי שזה יסייע לכם לקצר תהליכים ולהשיג את אישוק הנשק המיוחל.

השלבים לקבלת רישיון החזקת נשק
ישנם מספר שלבים אותם תצטרכו לעבור בטרם תקבלו את רישיון הנשק שאתם חפצים בו כל-כרך. ראשית עליכם לוודא שאתם עומדים בתנאים הבסיסיים של אלו הרשאים לשאת נשק. לאחר מכן תצטרכו להשיג מספר אישורים רלוונטים ורק לבסוף להגיש את הבקשה לפקידי הרישוי הממונים על מתן אישורי נשק.

איך מוציאים אישור נשק
עליכם להוציא את כל הטפסים אותם דורשת המשטרה, למלא אותם, להחתים רופא וגורמים נוספים ואחר-כך להגיש אותם לפקיד הרישוי. לפני שתעשו את כל אלו בידקו שאתם עומדים נמנים על אותם אנשים שרשאים לשאת נשק כדי למנוע עוגמת נפש מיותרת. עו"ד אוהד מגורי, מומחה בתחום הנשק, יוכל ללוות אתכם לאורך התהליך ולבחון את סיכויי הצלחת בקשתכם.

כמה עולה רישיון נשק לאדם פרטי
העלויות של הוצאה ונשיאה של נשק משתנות ותלויות באי אלו גורמים, כאשר העלות הסופית תיקבע בהתאם לסוג הנשק שתבחרו לרכוש עבורכם. בנוסף לנשק עצמו, יש לקחת בחשבון עלות של מטווחים, אישור רפואי, טפסים שונים ועוד. למרות העלויות, רישיון נשק עשוי להביא איתו תועלת רבה ולחזק את תחושות הביטחון ולכן מדובר לבסוף בהוצאה משתלמת.