פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

רישיון נשק ערעורים

בקשה לרישיון נשק שנדחית עלולה לגרור בעקבות כך תסכול רב. מעבר לזה שסירוב לבקשה זה תמיד עניין מרגיז ומטריד, כשמדובר על בקשה לרישיון נשק שנפסלת זה מרגיז אף יותר

זה מרגיז משום שזה מערער את תחושת הביטחון שנשק יכול לתת, וזה מרגיז משום שזה עלול לפגוע בפרנסתם של אלו התלויים בנשק לתפקידים מסויימים. במצב מסוג זה חשוב לשמור על אופטימיות, לדעת שיש מה לעשות בנידון, ולהצטייד בעו"ד מומחה בנשק בכדי שזה יסייע לכם להגיש ערעור ולנסות לקבל את הרישיון המיוחל.

הגשת ערעור על פסילה מקבלת רישיון נשק
עו"ד אוהד מגורי הוא בעל מומחיות רבה בטיפול ברישיונות נשק והוא האדם המתאים ביותר לעמוד לצידכם בעת הגשת הערעור. בעזרת טכניקות משפטיות מתוחכמות והניסיון הרב שצבר, הוא הצליח פעמים רבות לשנות את החלטת סמכויות החוק בנוגע לאישור רישיון נשק ולמעשה לזכות בהגשת הערעור.

ערעור על החרמת נשק
החרמה של נשק, בשונה מהגשת בקשה לרישיון נשק, היא החלטה הגורסת כי יש לקחת באופן מיידי נשק מאדם בעל רישיון. זו החלטה קשה, כואבת, ומתסכלת אולם ניתן להגיש עליה ערעור ולנסות לשנותה. במקרים מסויימים, ואם הוכחה סיבה טוב מספיק, יבטל בית המשפט את ההחלטה על החרמת הנשק ויאשר את הערעור.

הגשת ערר על התליית רישיון נשק
ישנן סיבות רבות ומגוונות אשר בגינן בית המשפט מחליט על התליית רישיון נשק. למרות הסיבות הרבות, בהחלט יש מה לעשות בנידון. מומלץ ביותר לפנות לעו"ד בעל נסיון בערעור על התליית נשק בכדי שזה ייעץ וילווה אתכם לכל אורך הדרך. תוכלו להגיש ערעור על ההחלטה ובמידה וביהמ"ש ישתכנע, תקבלו את נשקכם בחזרה.