פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

רישיון נשק ערעורים

בקשה לרישיון נשק שנדחית עלולה לגרור בעקבות כך תסכול רב. מעבר לזה שסירוב לבקשה זה תמיד עניין מרגיז ומטריד, כשמדובר על בקשה לרישיון נשק שנפסלת זה מרגיז אף יותר

זה מרגיז משום שזה מערער את תחושת הביטחון שנשק יכול לתת, וזה מרגיז משום שזה עלול לפגוע בפרנסתם של אלו התלויים בנשק לתפקידים מסויימים. במצב מסוג זה חשוב לשמור על אופטימיות, לדעת שיש מה לעשות בנידון, ולהצטייד בעו"ד מומחה בנשק בכדי שזה יסייע לכם להגיש ערעור ולנסות לקבל את הרישיון המיוחל.

הגשת ערעור על החלטה לדחות בקשה או לשלול רישיון נשק
עו"ד אוהד מגורי הוא בעל מומחיות רבה בטיפול ברישיונות נשק והוא האדם המתאים ביותר לעמוד לצדכם בעת הגשת הערר. בעזרת טכניקות משפטיות מתוחכמות והניסיון הרב שצבר, הוא הצליח פעמים רבות לשנות את החלטת רשויות החוק בנוגע לאישור רישיון נשק ולמעשה לדאוג שהערר יתקבל וההחלטה תבוטל.

ערעור/ערר על החרמת נשק
החרמה של נשק, בשונה מהגשת בקשה לרישיון נשק, היא החלטה הגורסת כי יש לקחת באופן מיידי נשק מאדם בעל רישיון. זו החלטה קשה, כואבת, ומתסכלת אולם ניתן להגיש עליה ערר ולשנותה. במקרים מסוימים, ואם הוכחה סיבה טובה מספיק, יבטל האגף או בית המשפט את ההחלטה על החרמת הנשק וישיב את הרישיון לבעליו.

הגשת ערר על התליית רישיון נשק
ישנן סיבות רבות ומגוונות אשר בגינן האגף לרישוי כלי יריה מחליט על התליית רישיון נשק. למרות הסיבות הרבות, בהחלט יש מה לעשות בנידון. מומלץ ביותר לפנות לעו"ד בעל נסיון בערעור על התליית נשק בכדי שזה ייעץ וילווה אתכם לכל אורך הדרך. תוכלו להגיש ערר על ההחלטה ובמידה והאגף ישתכנע, תקבלו את נשקכם בחזרה ומהר.