פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

התליית רישיון נשק

אדם בעל רישיון נשיאת נשק הוא ברוב המקרים אדם שממש זקוק לכך. נשיאת הנשק מאפשרת לו לחוש ביטחון רב יותר וכן להשרות ביטחון על סובביו

כאשר שוללים מאותו אדם את רישיון לשאת נשק, למעשה שוללים ממנו את תחושת הביטחון ומותירים אותו חשוף לסכנות כאלו ואחרות. במידה והיה ברשותכם רישיון נשק ולקחו לכם אותו מסיבות שונות, חשוב שתדעו שיש מה לעשות בנידון. עו"ד אוהד מגורי, מתמחה בתחום רישיונות הנשק, וישמח לעשות הכל כדי שתרגישו בטוחים.

מה זה התליית רישיון?
רישיון נשיאת נשק הוא לא דבר נצחי, אלא דבר שיש לחדש ולעדכן מעת לעת. כאשר תם תוקפו של רישיון הנשק, על האדם הנושא אותו להגיש בקשה לחידוש רישיון הנשק ובמידת הצורך היא מאושרת לפרק זמן נוסף. התליית נשק אינה פירושה שלילת הרישיון, אלא "שלילה על תנאי" לצורך עריכת בירור נסיבות או "תקופת צינון" לאחר מקרה בעייתי. בתום תקופת ההתליה האגף יכול להחזיר את הרישיון או לבטלו. 

ערר על התלייה/שלילה של רישיון נשק
כפי שציינו בדברים הנזכרים לעיל, ישנן סיבות מגוונות לשלילה או התלייה של רישיון נשק מאדם שהחזיק בו כחוק. יחד עם זאת, התליית נשק אינה גזירת גורל ובהחלט ניתן להגיש עליה ערר ולנסות לשנות את ההחלטה. על הערר להיות מפורט, מנומק ונתמך בחקיקה ופסיקת בית המשפט רלוונטית. מומלץ לפנות לעו"ד בעל נסיון בתחום, כדי שזה יסייע לכם להשיג בחזרה את רישיון הנשק שלכם. עו"ד אוהד מגורי ישמח להפעיל את הטכניקות המשפטיות והכלים העומדים לרשותו ולנסות לעזור לכם במשימתכם.

עו"ד לטיפול בהחזרת רישיון נשק
כדי להחזיר אליכם את רישיון הנשק שלכם לא כדאי שתפנו לכל עורך דין. רק עו"ד מיומן ומנוסה בתחום יוכל באמת לעזור לכם ולהגדיל את הסיכויים שרישיון הנשק שלכם יושב אליכם. קיימת נטיה לחשוב שעורך דין המתמחה בדין הפלילי הוא הכתובת הנכונה ואין הדברים כך. נושא רישוי נשק נופל תחת נישה מאד דווקני של המשפט המנהלי, עו"ד אשר אינו מתמחה בתחום זה צפוי להיכשל. עו"ד מקצועי וטוב הוא עו"ד שכבר "הגיש בחייו בקשה או שתיים" (קל וחומר מאות ואלפים) בתחום הזה והוא מכיר את השיטות הטובות ביותר כדי להצליח בעבורכם. עו"ד אוהד מגורי הוא איש המקצוע בשבילכם.