פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

התליית רישיון נשק

אדם בעל רישיון נשיאת נשק הוא ברוב המקרים אדם שממש זקוק לכך. נשיאת הנשק מאפשרת לו לחוש ביטחון רב יותר וכן להשרות ביטחון על סובביו

כאשר שוללים מאותו אדם את רישיון לשאת נשק, למעשה שוללים ממנו את תחושת הביטחון ומותירים אותו חשוף לסכנות כאלו ואחרות. במידה והיה ברשותכם רישיון נשק ולקחו לכם אותו מסיבות שונות, חשוב שתדעו שיש מה לעשות בנידון. עו"ד אוהד מגורי, מתמחה בתחום רישיונות הנשק, וישמח לעשות הכל כדי שתרגישו בטוחים.

מה זה התליית רישיון?
רישיון נשיאת נשק הוא לא דבר נצחי, אלא דבר שיש לחדש ולעדכן מעת לעת. כאשר תם תוקפו של רישיון הנשק על האדם הנושא אותו להגיש בקשה לחידוש רישיון הנשק ובמידת הצורך היא מאושרת לזמן נוסף. התליית נשק אינה פירושה שלילת בקשה לחידוש רישיון, אלא שלילת הרישיון במהלך תוקפו ומכל סיבה הנראית לעינם של גורמי החוק. משפט פלילי המתנהל נגד אדם מהווה סיבה להתליית נשק, כמו גם איום או סכנה המהווה אותו אדם על סובביו או על עצמו.

ערר על שלילת רישיון נשק
כפי שציינו בדברים הנזכרים לעיל, ישנן סיבות מגוונות לשלילה או התלייה של רישיון נשק מאדם שהחזיק בו כחוק. יחד עם זאת, התליית נשק אינה גזירת גורל ובהחלט ניתן להגיש עליה ערר ולנסות לשנות את ההחלטה. מומלץ לפנות לעו"ד בעל נסיון בתחום, כדי שזה יסייע לכם להשיג בחזרה את רישיון הנשק שלכם. עו"ד אוהד מגורי ישמח להפעיל את הטכניקות המשפטיות והכלים העומדים לרשותו ולנסות לעזור לכם במשימתכם.

עו"ד לטיפול בהחזרת רישיון נשק
כדי להחזיר אליכם את רישיון הנשק שלכם לא כדאי שתפנו לכל עורך דין. רק עו"ד מיומן ומנוסה בתחום יוכל באמת לעזור לכם ולהגדיל את הסיכויים שרישיון הנשק שלכם יושב אליכם. עו"ד מקצועי וטוב הוא עו"ד שכבר הגיש בחייו בקשה או שתיים בתחום הזה והוא מכיר את השיטות הטובות ביותר כדי להצליח לעשות זאת שוב. עו"ד אוהד מגורי הוא הבן אדם בשבילכם.