פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייעוץ משפטי אלימות במשפחה

החומרה של אלימות במשפחה עומד בראש האינטרס הציבורי מזה תקופה ארוכה ואין המשטרה ובתי המשפט מקלים ראש בעניין.

לרוב, קורבן למעשה אלימות במשפחה מגיש את תלונתו בלהט תוך שהוא פורס בפני החוקרים היסטוריה שלמה של אלימות פיזית ומילולית.הדבר אף מחמיר כאשר עומדים בפתח הליכי פרידה או גירושין. בחלק מהמקרים מצפה הקורבן כי המשטרה רק תזהיר את בן הזוג התוקף, אך אין הדברים כך והמשטרה תפעל בכל מקרה להגיע לכדי כתב אישום. גם נסיון בדיעבד לבטל תלונה לאור מאמצים לשלום בית לא יסייע.

חשד לאלימות במשפחה – מה עושים?
החשוד, אשר לרוב משוכנע כי די ב"אמת שלו" בכדי לשכנע את החוקרים כי נפלה שגגה, נמנע לא פעם מקבלת ייעוץ משפטי לפני חקירתו, עשוי רק לסבך את עצמו ולתרום לרשויות את הראיות אשר דרושות להן להפלילו. לכל חשוד ניתנת הזכות להתייעץ עם עורך דין לפני שהוא נחקר ובמידה ולא ניתנת לו זכות זו, כדאי מאד שלא יאמר מילה. חשוב מאד כי, בטרם יאמר דבר לחוקריו, יתייעץ עם עורך דין באשר להמשך התנהגותו בחקירה לרבות מה כדאי לו לומר והכיצד לומר זאת. במסגרת הייעוץ המשפטי יכול עורך הדין לסייע לחשוד באיתור הראיות שהן לטובתו והבאתן בפני החוקרים בכדי שתהא תמונה ברורה ומלאה, באשר לכל מה שהתרחש.

עורכי דין לטיפול באלימות במשפחה
ייעוץ משפטי לפני חקירה במקרה של אלימות במשפחה יכול להשפיע על גורל התיק ובאם יועמד לדין החשוד או באם ייסגר התיק. עורך דין אוהד מגורי, אשר שירת כקצין בכיר בתחום החקירות והמודיעין במשטרת ישראל, מכיר היטב את שיטות החקירה ונהלי המשטרה, ידע לצפות את הליכי המשטרה הצפויים בתיק ויודע בדיוק איזה ייעוץ הכי טוב לתת ללקוחות בכל מקרה ומקרה כך שהאמת תצא לאור והנזק אשר ייגרם ללקוח יהיה מינימאלי אם בכלל.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן