פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורך-דין אוהד מגורי

עורך הדין אוהד מגורי, יוצא משטרת ישראל, הינו בעל תואר ראשון ושני במשפטים.

עורך הדין אוהד מגורי הינו מגשר מוסמך וכן בעל היתר מיוחד להופיע בבתי דין צבאיים.

עו"ד מגורי שירת במשטרת ישראל כ-20 שנים כשהוא ממלא שורה ארוכה של תפקידים בכירים בתחומי החקירות והמודיעין.

עו"ד מגורי התגייס למשטרת ישראל בשנת 1993 וסיים בהצטיינות את קורס השוטרים. עקב כך, כבר בראשית דרכו, הוענקה לו דרגה הגבוהה משל עמיתיו. לאחר ששירת כשנתיים ביחידה מיוחדת שעסקה בהתמודדות ולחימה בעבירות בטחון, קודם לשרת בתור חוקר בצוות חקירה מיוחד (צח"מ) שעסק בחקירות של פשיעה חמורה ואירועי רצח מסובכים ומורכבים. בהמשך מונה לראש יחידת חקירת פשעים במשטרת נתניה שם התמחה והתמקצע בניהול היחידה וטיפול בתיקים של פשיעה חמורה.

עם סיום הקדנציה, עו"ד מגורי מונה לראש צוות חקירות רצח של מרחב שרון. במהלך 3 שנים הוביל את צוותו לפענוח מקרי רצח ופשיעה חמורה רבים. עו"ד מגורי אף ניהל חקירה של רוצח סדרתי מסוכן ביותר, אשר פעל באזור המרכז והוביל להגשת כתב אישום כנגדו. במהלך תקופה זו הוענקו לו תעודות הוקרה רבים בשל הישגיו המרשימים.

בשל הצלחותיו הרבים הועבר עו"ד מגורי לשרת כתובע פלילי בענף התביעות במחוז מרכז (שלוחת נתניה), שם התמקצע היטב בדיוני מעצר עד תום ההליכים, ניהול תיקי הוכחות בשלל רחב של עבירות פליליות, הופעה בדיוני ערר ועוד.

עו"ד מגורי שירת ביחידת התביעה כ-4 שנים במהלכן הופיע בדיונים הן בפני ביהמ"ש השלום והן בפני ביהמ"ש המחוזי. בנוסף, על אף התקופה הקצרה בה שירת ביחידת התביעה, עו"ד מגורי נבחר כחבר צוות תביעה מיוחד אשר הוקם לטובת פרשה מורכבת ומסועפת של כנופייה בת 13 חברים אשר הטילה אימה על אזור השרון למשך שנים רבות.

עו"ד מגורי קודם לדרגת רב פקד והופקד בידו לנהל את משרד החקירות והמודיעין במשטרת טייבה (רמח"מ). כרמח"מ פיקד עו"ד מגורי על כלל יחידות החקירות בתחנה, יחידת הבילוש, יחידת המודיעין לרבות על רכזי המודיעין ועובדות ההערכה, יחידת הנוער, היועץ המשפטי של התחנה, מרכז השירות לאזרח, יחידת הרישום והמוצגים ועוד.

במהלך שנותיו במשטרת טייבה הוביל את התחנה להצלחות אין ספור לרבות תואר של "תחנה מצטיינת" למשך שנתיים רציפות, פרס המיזם המצטיין שנה אחר שנה לרבות פרס הצטיינות מאת המפכ"ל בשל המצאה ייחודית שיזם והקים למען משטרת ישראל אשר נועד לשפר את השירות לאזרח ולהעניק לו את היחס הראוי והטיפול המקיף ברגעיו הקשים.במהלך שנים אלה אף הוענק לו הצטיינות מחוזית והוא נשלח לפולין במסגרת פרויקט "עדים במדים". תקופת שירותו במשטרת טייבה אפשרה לעו"ד מגורי להכיר היטב את המגזר הערבי, אופיו המיוחד ומצוקותיו הייחודיות. במהלך שירותו במשטרת טייבה אף מילא תפקיד של סגן מפקד התחנה.

עו"ד מגורי המשיך במסלול קידומו והועבר לתפקיד ע' ראש ענף חקירות של מחוז מרכז. במהלך תקופה זו הכין חוות דעת משפטיות ועסק בניהול שותף של ענף החקירות המחוזי והמלצות על סוגיות משפטיות רבות ומגוונות לרבות סגירת תיקים, מחיקת רישום פלילי, שינוי סיווגים, השמדת מוצגים וכדומה. המלצותיו אומצה בחיוב על ידי קצין אגף החקירות ומודיעין של מחוז מרכז.

בטרם פרש לגמלאות, עו"ד מגורי נתבקש לפקד ולהדריך בקורס ראשי משרדים בתחום החקירות והמודיעין במסגרת המכללה לקצינים בכירים של משטרת ישראל. במהלך שני קורסים הוא הדריך עשרות קצינים מכלל התחנות, המרחבים, המחוזות והיחידות ברחבי הארץ כשהוא מכין אותם אישית, מקצועית ומיומנותית לתחום הפיקוד הבכיר בתחומי החקירות והמודיעין.

עו"ד מגורי הוסמך בתחומים ומקצועות רבים במהלך שירותו במשטרה לרבות נושא האזנות הסתר ומעקב הטכני.

מיד עם פרישתו הקים עו"ד אוהד מגורי את משרדיו ונחל הצלחות רבות בבתי המשפט השונים ובמגוון רחב תיקים ופרשיות - מתיקים קלים ועד לתיקי רצח.

לסיכום, עו"ד מגורי נחשב כבעל מקצוע ואומן בתחומי החקירות, התשאול, הנוער והמודיעין ושם לו בראש מעייניו את חובת ההגנה על זכויות אדם, מתן הגנה לאזרח מפני התנהגות פסולה של הרשויות לרבות הפללה שלא כדין ומתן ייצוג ראוי וצודק לכל אדם.

עו"ד מגורי נשלח לקורס קציני חקירות ובשל הישגיו המרשימים ומקצועיותו, הוטל עליו לנהל את מגמת התשאול (אומנות ומיומנות החקירה) של המרכז ללימודי משטרה. במשך שנתיים עו"ד מגורי לימד וקידם את נושא התשאול במשטרה על כלל תחומיו: תשאול, תחבולות ותרגילי חקירה, שפת גוף, פסיכולוגיה בחקירה וכו' כשהוא מעביר סדנאות ליחידות משטרה מכל הארץ, גופים ממשלתיים, יחידות ארציות וגופים אזרחיים.

כמו כן, עו"ד מגורי הקים את בית הספר לתשאול הקיים עד היום במרכז ללימודי המשטרה. במהלך שנים אלה עו"ד מגורי כתב ספרי הדרכה במגוון רחב של נושאים בתחומי החקירות והמשפט כאשר אלה משמשים ללימוד השוטרים והקצינים עד יום זה.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן