פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורכי דין לייצוג בשימועים

שימוע פלילי הוא למעשה הזדמנות נוספת ואחרונה שנותן בית המשפט לנאשם בביצוע עבירות חמורות. השימוע הפלילי הוא דיון שמטרתו היא למנוע את הגשת כתב האישום.

לשימוע הפלילי חשיבות רבה ומכרעת ולכן כדאי להצטייד בעורך דין מקצועי ומיומן בכדי שזה יוכל למצות את כל האפשרויות ולנצל את השימוע בצורה הטובה ביותר. עו"ד אוהד מגורי ילווה אתכם לפני השימוע וכמובן שבמהלכו תוך שימוש בידע ובנסיון הנרחבים שצבר לאורך השנים.

מה הסיכויים להצליח בשימוע הפלילי?
כפי שכבר הבנתם השימוע הפלילי הוא הזדמנות נדירה ויקרה מפז שיכולה למנוע הגשת כתב אישום. לפיכך יש להיערך אליה ברצינות רבה ולהתייחס אליה בכובד ראש. ניתן לגשת לשימוע הפלילי ללא ליווי עו"ד אך ממש לא מומלץ לעשות כך. ליווי עורך דין לשימוע פלילי ביכולתו להגדיל את סיכויי הצלחת השימוש בצורה ניכרת ולהפוך את התמונה כולה.

עו"ד לייצוג בשימוע באיזור חדרה
שימוש פלילי הוא בעצם זכות העומדת בפני כל נאשם ונועדה כדי להגן על זכויותיו. עו"ד אוהד מגורי הוא האדם המתאים ביותר על מנת ללוות נאשמים לפני ובמהלך השימוע הפלילי. ברשותו ידע ומקצועיות רבים אך גם רגישות ויכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולראות את התמונה כולה.

שימוע פלילי ללא ליווי עו"ד
אין זו חובה להיות מיוצג ע"י עורך דין במהלך השימוע הפלילי וכל נאשם בהחלט רשאי לגשת לבד ולייצג את עצמו. יחד עם זאת, נאשם מן השורה שאינו בקיא במערכת המשפט יכול לא רק שלא להשיג את מטרות השימוע, אלא אף לגרום נזק גדול יותר. מסיבה זו מומלץ ביותר שלא להגיע לשימוע פלילי ללא ליווי של עורך דין מומחה בפלילים.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן