פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

סוגי רישיונות הנשק בישראל

במדינת ישראל קריטריונים ברורים ביותר לגבי זהות האזרחים הרשאים לשאת נשק

גורמי החוק, אינם מגלים גמישות ברוב המקרים, ומקפידים לאשר נשיאת נשק רק לאלו העומדים בתנאים. כדי לוודא שאתם אכן נמנים על אלו הזכאים לקבל את אחד מסוגי רישיונות הנשק מומלץ לפנות לעו"ד מתחום הנשק כדי למנוע אכזבות ומפחי נפש.

רשיון נשק ארגוני
שלא כמו רשיון נשק אישי פרטי אשר מאשר לאדם ספציפי לשאת כלי ירייה ספציפי, רשיון הנשק הארגוני בא להסדיר את נושאי נשק לצרכי עבודות אבטחה ומאפשר לשאת כלי ירייה שונים השייכים לארגון בו הוא עובד.

רישיון נשק לצרכי ביטחון אישי
אחד מסוגי רישיונות הנשק ניתן לאלו הזקוקים לנשק על מנת להגביר את ביטחונם האישי. מדובר באזרחים המתגוררים ביישובים בקו העימות בהם האיומים הביטחוניים רבים יותר. סוג זה של רישיון נשק ידרוש אישורים מסויימים המעידים על הימצאותה של סכנה.

רישיון נשק לבעלי חנויות תכשיטים ויהלומים
סוג נוסף של רישיון נשק ניתן לבעלי חנויות יהלומים, תכשיטים וחפצים יקרי ערך אחרים. רישיון הנשק ניתן במקרים אלו בכפוף לרישיון עסק ולאישורים נוספים בניהם אישורים ממס הכנסה.

אישור נשיאת נשק לקציני צבא פורשים
קציני צבא או משטרה שסיימו את תפקידים רשאים ברוב המקרים לקבל אישור נשיאת נשק. כמובן שלא כל קצין זכאי לכך אלא רק אלו שהשתחררו בדרגת סרן ומעלה והשיגו את האישור הנדרש ממנהל הסגל.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן