פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ביטול הרשעה פלילית

הרשעה פלילית לא נשארת בתחומי המשטרה ומערכת המשפט ויש לה השלכות מרחיקות לכת בהרבה. כך למשל היא יכולה לגרום לפיטורים, למנוע קידום בעבודה, למנוע השכרת דירות ובאופן כללי ליצור כתם גדול ובולט על הנאשם. ניתן להימנע מכך!

במקרים מסוימים ניתן להגיע להסדר של ביטול הרשעה פלילית ובכך להימנע מפגיעה בעתיד של הנאשם. עו"ד אוהד מגורי, מומחה בתחום הפלילי, בקיא בטכניקות הקיימות לביטול הרשעה ויעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועיים מתוך שנים של ניסיון.

איך מבטלים הרשעה פלילית?
בואו נהיה כנים. בדרך כלל זה לא פשוט לגרום לבית המשפט לבטל את ההרשעה הפלילית שכן הוא אינו ממהר לעשות כך. יחד עם זאת, זה בהחלט אפשרי והיו מקרים מעולם. מומלץ להתייעץ עם עו"ד מקצועי ואמין שיאמוד את סיכויי הבקשה לביטול הרשעה פלילית תוך התייחסות לחומרי החקירה ומצבו של הנאשם.

עו"ד פלילי ביטול הרשעה פלילית
באופן כללי, בעת הליך פלילי מומלץ ביותר להיעזר בשירותיו של עו"ד פלילי מנוסה. עו"ד מקצועי שמגלה בקיאות ויסודיות יכול לדאוג לאינטרסים ולעתיד של לקוחותיו. עוד בפתיחת התיק מומלץ לקבל ייעוץ מעו"ד מומחה בפלילים ובשום אופן לא מומלץ להתנהל בתיק ללא ליווי שכזה. מעבר שזה מקטין את סיכויי הצלחת ביטול ההרשעה הפלילית, זה גם עשוי לגרור נזק חמור יותר.

אי הרשעה ביטול הרשעה פלילית
הרשעה פלילית, כאמור, היא מעין אות קלון שפוגעת באופן יסודי ומשמעותי בנאשם. לא בכל המקרים יש הצדקה להרשעה פלילית ולפגיעה עמוקה כל-כך, ולכן ישנן פעמים בהן ביהמ"ש יחליט על ביטול הרשעה פלילית. משרד עו"ד אוהד מגורי מנוסה במקרים מסוג זה ויש לעמוד לצידכם לאורך התהליך.