פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

אי הרשעה רישום פלילי

ברמת העיקרון כאשר אדם נמצא אשם בביצוע עבירה, הוא יורשע. זה אומר שתירשם לו הרשעה בדין, רישום שילווה אותו ועשוי גם להכתים את שמו

ישנם מקרים יוצאי דופן בהם בית המשפט יכול לקבוע כי על אף שאותו אדם נמצא אשם, לא תירשם נגדו ההרשעה. הסיבה לכך נעוצה בכך שאותה הרשעה עלולה לגרום יותר נזק מאשר תועלת וביהמ"ש מאמין כי יש לפעול לשיקום הנאשם ולהחזרתו לתלם מבלי להכתימו בהרשעה פלילית.

רישום פלילי השלכות
לרישום פלילי או להרשעה פלילית ישנן השלכות רבות. מדובר ב"כתם שחור" על שמו של הנאשם שעשוי לגרור פיטורין, אי קידום בעבודה, שלילת כניסה למדינות מסויימות ועוד דברים חמורים בסגנון זה. אי הרשעה פלילית יכולה למנוע את ההשלכות הקשות הללו ולמעשה לפתוח בפני הנאשם דלתות רבות להמשך חייו. עו"ד אוהד מגורי, מתמחה בתחום הפלילים, יעמוד לצידכם בניסיון לבטל את הרישום הפלילי על מנת שתוכלו לצאת לדרך חדשה.

עו"ד לביטול הרשעה פלילית
ביטול הרשעה פלילית יכול להפוך את חייו של הנאשם על פיהם. ממש כך. במקום לצאת לדרך בעייתית במיוחד שבה שמו מוכתם באופן מובהק והוא נפסל מראש במקומות רבים, יכול אותו אדם לצאת לדרך חדשה ונקייה שבה כל הדלתות פתוחות בפניו. כדי להצליח בביטול הרשעה פלילית מומלץ להיעזר שעו"ד מומחה בפלילים בכדי שזה יגביר את סיכויי הצלחת הבקשה. עו"ד אוהד מגורי בעל ניסיון רב בביטול הרשעות פליליות ויוכל לסייע לכם בנושא זה.

מקרים בהם בית המשפט מבטל הרשעה פלילית
ביטול הרשעה פלילית מתבצע במקרים מסוימים מאוד. העיקרון העומד מאחריהם נועד למעשה לשקם את אותו נאשם וכדי לא ליצור פגיעה בשמו. שימו לב כי רק במקרים בהם אותה עבירה שביצע הנאשם אינה נחשבת לחמורה כל-כך ישקול ביהמ"ש את ביטול ההרשעה. זה יקרה רק במקרים בהם ישנה תועלת גבוהה יותר במחיקת הרישום הפלילי מאשר בהרשעת הנאשם.