פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייעוץ לנפגעי עבירות פליליות

נפגעי עבירות נמצאים בדרך כלל במצב לא פשוט כלל. מצד אחד הם מצויים לעיתים בטראומה גדולה ומצד שני עליהם להילחם בכל הכוח על הזכויות המגיעות להם מתוקף היותם נפגעי עבירה

הטראומה בה הם שרויים לא תמיד מאפשרת להם להילחם על כל מה שמגיע להם, באופן מובן לחלוטין. מסיבה זו מומלץ לקבל ייעוץ מעו"ד מומחה בפלילים בכדי שזה ילווה אתכם לאורך התהליך וידאג שכל האינטרסים שלכם ישמרו. עו"ד אוהד מגורי הוא האדם המתאים ביותר למשימה. שנים של נסיון בתחום הפלילי ורגישות רבה מאפשרים לו לייעץ וללוות את נפגעי העבירה ולוודא שאינם עומדים לבדם מול מערכות החוק.

ליווי משפטי לנפגעי עבירה
לעיתים נדמה אולי כי נפגעי העבירה לא זקוקים לייצוג וליווי של עו"ד, מהסיבה שברוב המקרים המדינה היא התובעת מקרים שלהם. מדובר למעשה בטעות גדולה משום שלנפגעי העבירות הפליליות מגיעות זכויות רבות וללא ייצוג עו"ד הם עלולים שלא לקבל אותם. לנפגעי עבירה מגיע ייצוג הולם מעו"ד מקצועי ומיומן שילווה אותם לאורך ההליך המשפטי וידאג שיקבלו את כל מה שמגיע להם.

פיצויים לנפגעי עבירה
ישנם מקרים רבים בהם לנפגעי עבירות פליליות מגיעים פיצויים מסוגים שונים. בית המשפט מכיר במצבם הקשה של נפגעי העבירה ובשל כך קבע אי אלו חוקים שנועדו להסדיר את הזכויות שלהם. בנוסף לזכוית משפטיות כאלו ואחרות, לעיתים מגיע לנפגעי העבירה גם פיצוי כספי. עו"ד אוהד מגורי יוכל לבחון את המקרה שלכם במקצועיות ולבדוק האם מגיעים לכם פיצויים ואיזה.

עו"ד פלילי לייעוץ משפטי בחדרה
משרד עורכי הדין של אוהד מגורי פועל כבר שנים רבות ומשרת נאמנה את תושבי חדרה והסביבה כולה. עו"ד אוהד מגורי מתמחה בתחום הפלילי ובעל נסיון רב בטיפול בנפגעי העבירות הפליליות. ביכולתו להעניק ייעוץ ראשוני לנפגעי עבירה או לייצג אותם לאורך ההליך כולו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן