פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

פיצוי לנפגעי עבירה

נפגעי עבירה נחשבים כל אלו שנפגעו פגיעה כלשהי כתוצאה מעבירה פלילית שנעשתה כלפיהם

במידה והאדם נהרג כתוצאה מביצוע העבירה ייחשב בן משפחה שלו לנפגע עבירה ויהיה זכאי לזכויות במקומו. נפגעי עבירה זכאים לכל מיני זכויות ופיצויים מסוגים שונים כאשר זה משתנה מעבירה לעבירה וממקרה למקרה. עו"ד אוהד מגורי יוכל לבחון את המקרה שלכם ולבדוק האם ולאילו פיצויים אתם זכאים כנפגעי עבירה. לעו"ד מגורי שנים של נסיון בטיפול בתיקים בתחום הפלילי והוא ילווה אתכם במקצועיות רבה לכל אורך הדרך.

תביעה אזרחית לפיצוי כספי של נפגעי עבירה
נפגעי עבירה רשאים להגיש תביעה אזרחית על-מנת לקבל פיצוי כספי בגין העבירה שבוצעה כלפיהם. שימו לב כי ישנם חוקי התיישנות שונים שקובעים כי נפגע העבירה יכול לתבוע פיצויים בפרק זמן של עד שבע שנים מביצוע העבירה. במקרה שהחלטתם לגשת לתביעה אזרחית כדי לקבל פיצוי כספי מומלץ מאוד להצטייד בעו"ד נחוש ומיומן בכדי שזה יוכל לסייע לכם לקבל באמת את כל המגיע לכם. עו"ד אוהד מגורי הוא בעל נסיון רב בטיפול במקרים מסוג זה וילווה אתכם לכל אורך התביעה האזרחית.

עו"ד לייצוג נפגעי עבירה
נפגעי עבירה עשויים לחוש פעמים רבות בודדים למדי לאורך ההליכים המשפטיים המתנהלים. עו"ד מקצועי ורגיש יוכל למנוע מהם את התחושות הללו ע"י כך שייצג אותם אל מול הגופים השונים וישמור על האינטרסים והזכויות שלהם בחירוף נפש. אין שום סיבה לעבור דברים מסוג זה ללא ליווי מקצועי. עו"ד אוהד מגורי הוא האדם הנכון שיהיה עבורכם במקום הנכון ובזמן הנכון. בעזרת מקצועיות רבה ורגישות המתאימה למקרים מסוג זה הוא ידאג שלא תעברו את זה לבד.

גובה הפיצוי הכספי לנפגעי עבירה
בעבר נפגעי העבירה לא היו צד בהתנהלות המשפטית שהתנהלה בין המדינה לבין מבצע העבירה הפלילית. החל משנת 2001 נחקק חוק זכויות נפגעי עבירה שקובע כי גם לנפגע ישנן זכויות רבות. בנוסף לזכויות המשפטיות המגיעות לו, ישנה  גם אפשרות לפיצוי כספי לנפגע העבירה, כאשר הסכום משתנה ממקרה למקרה. גובה הפיצוי קשור בהכרח לחומרת העבירה ולנזק שנגרם לנפגע ממנה.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן