פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

השבת נשק מוחרם

החרמה של נשק יכולה לגרום גם לתחושות תסכול וגם לתחושות קשות של חוסר ביטחון. למרות שמדובר לכאורה בתרחיש פסימי ונטול תקווה, חשוב לדעת שלא מדובר בגזירה סופית וכי בהחלט יש מה לעשות בנידון.

כשמחרימים את הנשק קודם כל כדאי להתמלא באופטימיות ומיד אחר כך  לחפש עו"ד מומחה שיסייע בידכם לבטל את הגזירה הקשה הזו. עו"ד אוהד מגורי, בעל מומחיות רבה בתחום הנשק על גווניו, יוכל לבחון את המקרה שלכם ואת הסיכויים הקיימים לביטול החלטת החרמת נשק.

החרמת נשק- מה עושים?
אדם שנשקו האישי הוחרם עשוי למצוא את עצמו בסיטואציה כלל לא נעימה. בין אם מדובר בנשק המשמש אותו לצורכי פרנסה או תפקיד מקצועי, ובין אם מדובר בנשק המשמש אותו לחיזוק תחושת הביטחון- החרמת הנשק עושה עימו עוול. אז מה עושים? פונים לייעוץ מקצועי מעו"ד מקצועי מיומן שיסייע לכם להשיבו אליכם. עו"ד יצירתי בעל נסיון בתחום יכול להשתמש בטכניקות משפטיות שונות ולהצליח לבטל את ההחלטה.

עורך דין להשבת נשק שהוחרם
עו"ד טוב הוא כמו רופא טוב. ביכולתו לשפר את המצב ובמקרים מסויימים אף להחזיר את המצב לקדמותו, בטרם נוצרה הבעיה. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בהחלטה על החרמת נשק. עו"ד אוהד מגורי, בעל נסיון רב בטיפול במקרים של החרמת נשק. הנסיון הרב והמקצועיות שלו מסייעים בידיו לסייע לאנשים רבים להשיב את תחושת הביטחון שאבדה להם כתוצאה מהחרמת נשקם האישי.

ערעור על החלטת החרמת נשק
כמו ברוב ההחלטות שנלקחות על-ידי בית המשפט או המשטרה, גם על החלטה על החרמת נשק ניתן לערער. כדי לעשות זאת מומלץ להצטייד בעו"ד מומחה בתחום בכדי שיסייע לכם לסיים את התהליך כמה שיותר מהר. מדובר בתהליך בירוקרטי שעשוי להתמשך זמן רב ורק ייעוץ משפטי יכול לעזור לכם לעבור אותו במהירות יחסית.