פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

השבת נשק מוחרם

החרמה של נשק יכולה לגרום גם לתחושות תסכול וגם לתחושות קשות של חוסר ביטחון. למרות שמדובר לכאורה בתרחיש פסימי ונטול תקווה, חשוב לדעת שלא מדובר בגזירה סופית וכי בהחלט יש מה לעשות בנידון.

כשמחרימים את הנשק קודם כל כדאי להתמלא באופטימיות ומיד אחר כך לחפש עו"ד מומחה שיסייע בידכם לבטל את הגזירה הקשה הזו. עו"ד אוהד מגורי, בעל מומחיות רבה בתחום הנשק על גווניו, יוכל לבחון את המקרה שלכם ואת הסיכויים הקיימים לביטול החלטת החרמת נשק.

החרמת נשק - מה עושים?
אדם שנשקו האישי הוחרם עשוי למצוא את עצמו בסיטואציה כלל לא נעימה. בין אם מדובר בנשק המשמש אותו לצורכי פרנסה או תפקיד מקצועי, ובין אם מדובר בנשק המשמש אותו לחיזוק תחושת הביטחון - החרמת הנשק עושה עמו עוול. אז מה עושים? פונים לייעוץ מקצועי מעו"ד מקצועי מיומן שיסייע לכם להשיבו אליכם. עו"ד מקצועי ויצירתי בעל ניסיון בתחום יכול להשתמש בטכניקות משפטיות שונות ולהצליח לבטל את ההחלטה.

עורך דין להשבת נשק שהוחרם
עו"ד טוב הוא כמו רופא טוב. ביכולתו לשפר את המצב ובמקרים מסוימים אף להחזיר את המצב לקדמותו, בטרם נוצרה הבעיה. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בהחלטה על החרמת נשק. עו"ד אוהד מגורי, בעל ניסיון רב בטיפול במקרים של החרמת נשק. הניסיון הרב והמקצועיות שלו מסייעים בידיו לסייע לאנשים רבים להשיב את תחושת הביטחון שאבדה להם כתוצאה מהחרמת נשקם האישי.

ערר על החלטת החרמת נשק
כמו ברוב ההחלטות שמתקבלות על-ידי בית המשפט או המשטרה, גם על החלטה על החרמת נשק ניתן לערער. כדי לעשות זאת מומלץ להצטייד בעו"ד מומחה בתחום בכדי שיסייע לכם לסיים את התהליך כמה שיותר מהר. מדובר על מסמך משפטי מפורט, מנומק הנתמך בחקיקה ובפסיקת בית המשפט ואינו דבר של מה בכך. מדובר בתהליך בירוקרטי שעשוי להתמשך זמן רב ורק ייעוץ משפטי יכול לעזור לכם לעבור אותו במהירות יחסית.