פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייעוץ לקבלת רישיון נשק

כשמגישים בקשה לרישיון נשיאת נשק קיימות שתי אפשרויות :אפשר להיתקל או באישור מהיר ופשוט של הבקשה או בסירוב קר ושרירותי

אישור בקשתכם לרישיון כלי ירייה יכול לגרום לכם שמחה רבה ולהוביל ללילות שקטים ורגועים, לכם ולכל בני ביתכם. כדי שאכן תשיגו את האישור המיוחל הזה מומלץ שתיוועצו עם עו"ד בטרם תגישו את הבקשה. ייעוץ מעו"ד מומחה בתחום הנשק יכין אתכם טוב יותר לעבור בהצלחה את כל המכשולים הביורוקרטיים וידע לאתר מראש את המהמורות אשר יקשו עליכם בקבלת הרישיון, דבר אשר יוביל לתהליך מהיר ופשוט של קבלת רישיון נשק עבורכם. עו"ד אוהד מגורי, שירת 20 שנה במשטרה בטרם פנה לעיסוקו המשפטי הנוכחי, מה שהופך אותו לבקיא בנהלים ובדרכי הפעולה של סמכויות החוק. התמחותו בתחום הנשק והיכרותו עם מערכת החוק והמשפט מסייעת לו ללוות ולייעץ למבקשים להוציא רישיון נשק.

איך משיגים רישיון לנשק?
בניגוד לארה"ב למשל, בישראל יותר קשה להוציא רישיון לנשק ויש להוכיח עמידה בתבחינים (קריטריונים) שנקבעו. בישראל ישנם בעלי מקצוע מסוימים שרשאים מתוקף עיסוקם להחזיק בנשק, או תושבי ישוב או אזור מסוים בארץ שרשאים גם כן. לפני כל הגשת בקשה לאישור נשיאת נשק מומלץ להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום בכדי שזה יעריך את סיכויי אישור בקשתכם וינחה אתכם לגבי התנהלות נכונה לאורך התהליך.

עו"ד לטיפול ברישוי נשק
זה נכון שתוכלו להגיש לבדכם, וללא ליווי עורך דין,  בקשה לרישיון נשק, אולם זה לא מומלץ. הסיבה לכך היא שייעוץ על-ידי עו"ד מיומן ומקצועי בהחלט יכול להגדיל את הסיכויים לאישור בקשתכם. מרבית האנשים שמנסים לבד מתייאשים תוך כדי תהליך כשהם נתקלים בבקשות חוזרות ונשנות של "לך, תבוא, תביא, תחתום, תבוא שוב, תביא שוב וכו'. עו"ד אוהד מגורי, בעל הכרות רבה עם עולם רישוי הנשק, ישמח לטפל בבקשת רישוי הנשק שלכם ולסייע לכם להשיג את הרישיון המיוחל. 

בדיקת זכאות לרישיון כלי ירייה
מדינת ישראל קבעה תבחינים ספציפיים שרק העומדים בהם זכאים לרישיון נשיאת נשק. מדובר בתנאים שנועדו לצמצם את כמות מחזיקי הנשק לאלו שהדבר הינו הכרחי וקריטי עבורם בלבד. ההגבלה הזו יכולה למנוע מקרי אלימות וסיכונים מיותרים ולדאוג להגברת תחושת הביטחון. עו"ד אוהד מגורי מכיר את התחום מקרוב ויוכל לבחון האם אתם זכאים לרישיון נשק ומה ניתן לעשות כדי להוציא אחד שכזה. ניתן לעשות בדיקת זכאות דרך האתר שלנו ותקבלו חוות דעת מסודרת לגבי זכאותכם.


https://neshek.magori.co.il/