פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי

ייעוץ לקבלת רישיון נשק

כשמגישים בקשה לרישיון נשיאת נשק קיימות שתי אפשרויות :אפשר להיתקל או באישור מהיר ופשוט של הבקשה או בסירוב קר ושרירותי

אישור הבקשה יכול לגרום לכם שמחה רבה ולהוביל ללילות שקטים ורגועים לכם ולכל בני ביתכם. כדי שאכן תשיגו את האישור המיוחל הזה מומלץ שתייוועצו עם עו"ד בטרם תגישו את הבקשה. ייעוץ מעו"ד מומחה בתחום הנשק יכין אתכם טוב יותר לעבור בהצלחה את כל התבחינים וידע לאתר את נקודות התורפה אשר יקשו עליכם בקבלת הרשיון ובכל מקרה יכול להביא לתהליך מהיר ופשוט של רישיון נשק עבורכם. עו"ד אוהד מגורי, שירת 20 שנה במשטרה בטרם פנה לעיסוקו המשפטי הנוכחי, מה שהופך אותו לבקיא בנהלים ובדרכי הפעולה של סמכויות החוק. התמחותו בתחום הנשק והכרותו עם מערכת החוק מסייעת לו ללוות ולייעץ למבקשים להוציא רישיון נשק.

איך משיגים רישיון לנשק?
בניגוד לארה"ב למשל, בישראל קצת יותר קשה להוציא רישיון לנשק ויש להוכיח עמידה בקריטריונים שנקבעו. בישראל ישנם בעלי מקצוע מסויימים שרשאים מתוקף עיסוקם להחזיק בנשק, או תושבי איזור מסויים בארץ שרשאים גם כן. לפני כל הגשת בקשה לאישור נשיאת נשק מומלץ להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום בכדי שזה יעריך את סיכויי אישור בקשתכם וינחה אתכם לגבי התנהלות נכונה לאורך התהליך.

עו"ד לטיפול ברישוי נשק
זה נכון שתוכלו להגיש לבדכם, וללא ליווי עורך דין,  בקשה לרישיון נשק, אולם זה לא כל-כך מומלץ. הסיבה לכך היא שייעוץ על-ידי עו"ד מיומן ומקצועי בהחלט יכולה להגדיל את הסיכויים לאישור בקשתכם. עו"ד אוהד מגורי, בעל הכרות רבה עם עולם רישוי הנשק, ישמח לטפל בבקשת רישוי הנשק שלכם ולסייע לכם לשיג את הרישיון המיוחל. 

בדיקת זכאות לרישיון כלי ירייה
מדינת ישראל קבעה אי אלו קריטריונים שרק העומדים בהם זכאים למעשה לאישור נשיאת נשק. מדובר בתנאים שנועדו לצמצם את מחזיקי הנשק לאלו שהדבר הינו הכרחי וקריטי עבורם בלבד. ההגבלה הזו יכולה למנוע מקרי אלימות וסיכונים מיותרים ולדאוג להגברת תחושת הביטחון. עו"ד אוהד מגורי מכיר את התחום מקרב ויוכל לבחון האם אתם זכאים לרישיון נשק ומה ניתן לעשות כדי להוציא אחד שכזה.