פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עבירות תנועה חמורות

עבירות תנועה ככלל הן עבירות שעשויות לגרום לנזקים חמורים ביותר, הן למבצעים אותן והן לנהגים האחרים בכביש. יחד עם זאת בחוק מבחין בין עבירות תנועה קלות כמו למשל נוסע שאיננו חגור ונסיעה ללא אורות ביום, לבין עבירות תנועה חמורות כמו נסיעה ברמזור אדום או נהיגה בשכרות למשל

הענישה לעבירות תנועה תלויה בשיקולים כאלה ואחרים ומוכרעת בסופו של דבר לפי חומרת העבירה שביצע הנהג. לאדם שביצע עבירת תנועה חמורה מומלץ להתייעץ עם עו"ד משום שהעונש נגדו עשוי להיות רציני למדי ולהשפיע על כל שגרת חייו. עו"ד אוהד מגורי יעמוד לצידכם במקרה של ביצוע עבירת תנועה חמורה, ויבחן את הדרכים כדי לצמצם במידת האפשר את העונש.

עבירות תנועה חמורות ענישה
כפי שכבר ציינו, הענישה במקרה של עבירות תנועה תלוייה בחומרת העבירה. גם במקרה של עבירות תנועה חמורות ישנן דרגות שונות של חומרת המעשה. כדאי לדעת שהענישה במקרים אלו יכולה להיות החל משלילת רישיון וכלה במאסר לנהג, כמובן בהתאם לעבירה. לא כדאי להגיע למשפט תעבורה ללא ליווי עו"ד מקצועי ומיומן שיעמוד לצידכם וינסה להוציא אתכם עם עונש מזערי ככל הניתן.

עבירות תנועה חמורות נהג חדש
אם מכל הנהגים על הכביש נדרשת הקפדה על חוקי התנועה, הרי שמנהג חדש נדרשת הקפדה יתרה. זה אומר שנהג חדש בעצם נמצא תחת "זכוכית מגדלת" של המשטרה ועליו להשתדל יתר על המידה לנהוג בזהירות. נהג חדש שביצע עבירות תנועה חמורות בדר"כ ייענש בחומרה רבה במיוחד. זה יכול להיות פסילת רישיון לתקופה ארוכה למדי ואפילו לצמיתות.

עו"ד לטיפול בעבירות תנועה חמורות
כמו במקרים משפטיים אחרים, מקרים של ביצוע עבירות תנועה חמורות מצריך ייעוץ משפטי אצל עורך דין מקצועי. ייעוץ מסוג זה יכול להיות מכריע בסוגיית העונש שיקבל הנהג שביצע את העבירה. עו"ד אוהד מגורי בעל שנים של נסיון בייצוג נאשמים שביצעו עבירות תנועה חמורות וישמח לבחון את המקרה שלכם ולעמוד לשירותכם.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן