פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

משפט על תאונת דרכים

משפט על תאונת דרכים אינו דבר נעים במיוחד, אך בעזרת סיוע מתאים הוא עשוי להסתיים בצורה טובה בהרבה משחשבתם. לא כדאי לגשת למשפט מסוג זה לבד משום שהתוצאות עשויות להיראות אחרת מכפי שדמיינתם או מכפי שנדמה לכם שמגיע לכם. ליווי משפטי של עו"ד מומחה לתעבורה יגרום לכם לעבור את זה בקלות רבה יותר, ולהתנהל בדרכים מקצועיות ונכונות בהרבה

אצלנו במשרד עו"ד אוהד מגורי ישמחו לעמוד לשירותכם במשפט על תאונת דרכים, וידאגו שלא תרגישו לבד ושתחושות הבלבול והפחד יתפוגגו ככל הניתן.

הגנה משפטית במשפט תעבורה
תוצאותיו של משפט תעבורה עשויות להיות בעלות השפעה מכרעת על ההתנהלות היום-יומית שלכם לאחר המשפט. העונשים הם בדרך כלל כאלה שיגזרו עליכם לשנות את שגרת חייכם. לפיכך מומלץ לפנות לעו"ד מומחה לתעבורה עוד בטרם התייצבותכם למשפט. עו"ד מקצועי ובעל נסיון יבחן את חומרי הראיות ויעשה את המיטב בכדי להוציא אתכם בנזק קטן עד כמה שניתן.

תביעת נזיקין בעקבות תאונת דרכים
אדם שמגיש תביעת נזיקין בגין תאונת דרכים ברוב המקרים לא יכול לעשות זאת ללא סיוע משפטי. משרד עו"ד בחדרה מומחה בתחום יוכל לעזור לכם להעריך מהו הפיצוי המגיע לכם וכך לנהל את התביעה בחוכמה.עו"ד אוהד מגורי בעל נסיון רב בתחום תביעות נזיקין בעקבות תאונות דרכים וישמח לייעץ ולסייע לכם כדי שתקבלו את מה שמגיע לכם בגין התאונה שעברתם.

משפט על עבירת תנועה שגרמה לתאונת דרכים
עבירות תנועה שגרמו לתאונת דרכים עשויות לגרור עונשים חמורים. ככל שתוצאות הפגיעה הן חמורות יותר, כך גם גוברת חומרת הענישה. כאשר מתנהל משפט נגד נהג בגין עבירת תנועה שביצע והובילה לתאונה, יש לפנות לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מעו"ד מומחה בתחום. עו"ד מקצועי ילווה אתכם לכל אורך הדרך וינסה לצמצם ככל האפשר את חומרת העונש שתקבלו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן