פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

מתפקידיו של עו"ד לענייני תעבורה

אומרים שעורך דין לענייני תעבורה הוא כמעט כמו קוסם... יש לו שיטות ויכולות למצוא את הפרט הכי קטן בסיפור שיצליחו לגרום לביטול קנסות או אפילו פסילת רישיון. כמובן שזה לא באמת קסם, זה תלוי במקרה ובעוד אלף דברים, אבל עו"ד תעבורה מקצועי בהחלט יכול לעזור לכם במקרה שביצעתם עבירות תנועה. משרד עו"ד מגורי מתמחה בעבירות תנועה ותעבורה וישמח לעמוד לרשותכם ולנסות לעזור.

במקרה בו ביצעתם עבירת תעבורה חשוב לפנות לעו"ד מומחה בענייני תעבורה כיוון שרק הוא בעל כל הידע והכלים כדי לעזור לכם להיחלץ מהמצב. אמנם בחלק מהמקרים עו"ד לענייני תעבורה אכן מצליחים לבטל או להקל עונשים, אך עדיין ישנה חשיבות מכרעת לנהיגה זהירה ואחראית!

ייעוץ משפטי לנהגים שקיבלו קנסות ונקודות
אחד מהעונשים שמטילה המשטרה על אלו שביצעו עבירות תנועה הוא קנסות כספיים. זה יכול להיות קנס של 250 שקלים אך יכול להיות גם כבד בהרבה ולהגיע לסכומים גבוהים יותר. אחד מתפקידיו של עו"ד לענייני תעבורה הוא לתת ייעוץ משפטי לאותם נהגים שקיבלו קנסות. עורך הדין יבחן את המקרה שלהם ואת הכלים העומדים לרשותו בכדי לעזור לנהגים אלו. עו"ד לענייני תעבורה יכול גם לתת ייעוץ משפטי במטרה לבטל את הנקודות שצבר הנהג, ועשויות לפגוע בו בעתיד. ייעוץ משפטי אינו מבטיח הצלחה בביטול קנסות או נקודות אך עו"ד מקצועי בהחלט יוכל להגדיל את הסיכויים לכך.

ייצוג בבית משפט של עו"ד לענייני תעבורה.
ברמת העיקרון כמעט תמיד לנהג יש זכות להגיש ערעור על דו"ח שניתן לו. במקרה של הגשת ערעור יוזמן בדר"כ הנהג לדיון בבית משפט בו יקבל הזדמנות להציג את טענותיו ולנסות לבטל את העונש שנגזר עליו. לעו"ד לענייני תעבורה יש תפקיד חשוב במקרה זה שכן הוא זה שיוכל לייצג את אותו נהג אל מול הגורמים המשפטיים. לא מומלץ לגשת לדיון משפטי ללא ייצוג של עו"ד מקצועי משום שעשויות להיות לזה השלכות בעייתיות. עו"ד לענייני תעבורה פועל גם בבית המשפט ומייצג את הנהג, תוך שימוש בכלים מקצועיים ובידע במטרה לזכותו ולבטל את העונשים.

בחינת חומר הראיות ע"י עורך דין לענייני תעבורה
תפקיד נוסף שהוא חלק מתחומי האחראיות של עורך דין לענייני תעבורה הוא : בחינת חומר הראיות. כאשר מופנית כלפי נהג תלונה וענישה מצד גורמי האכיפה, זה לרוב ילווה בתיק ובו מסמכים המציגים את כל חומרי הראיות. חומרים אלו עשויים להיות מבלבלים ולא מובנים עבור נהג ללא ידע משפטי. ישנם מקרים בהם חומרי הראיות יהיו בעלי סיכוי טוב לביטול העונש, אולם נהג חסר ידע משפטי לא יוכל להבין זאת. כאן נכנס לפעולה עו"ד לענייני תעבורה שתפקידו הוא לבדוק את כל חומרי הראיות ולבחון מה ניתן לעשות בכל מקרה לגופו. עו"ד לענייני תעבורה הוא בעל ידע משפטי נרחב ולכן יכול לסייע לנהג בהבהרת המקרה ובבחינת הראיות שהוגשו כנגדו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן