פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייצוג משפטי מול חברות הביטוח

האינטרס הברור של חברות הביטוח הוא להרוויח כמה שיותר כספים, כמו כל גוף עסקי כזה או אחר. מסיבה זו הן בדר"כ יצטיידו בעורכי דין ממולחים במיוחד

בעידן שלנו כמעט כל אזרח מחזיק בפוליסות ביטוח שונות, משום שאלו נוסכות בו ביטחון ומחשבה שיש מי שידאג לו במקרה של תאונה. האזרח משלם באופן רציף לחברות הביטוח בידיעה שכאשר יקרה לו אירוע כלשהו שיגרום לנזקים, הן ייקחו אחראיות וישלמו לו פיצוי כספי הולם. אלא שבמבחן המציאות המצב אינו פשוט כל-כך והדרך לקבלת פיצויים מחברות הביטוח  רצופה במהמורות ובקשיים. חברות הביטוח לא ממהרות לשלם פיצויים ללקוחותיהן ופעמים רבות מוצאות סיבות כדי לדחות את התביעה. הצטיידות בעו"ד לייצוג משפטי מול חברות הביטוח עשויה להגדיל משמעותית את הסיכויים לקבלת הפיצוי המגיע לכם.

עו"ד מומחה לתביעות ביטוח
האינטרס הברור של חברות הביטוח הוא להרוויח כמה שיותר כספים, כמו כל גוף עסקי כזה או אחר. מסיבה זו הן בדר"כ יצטיידו בעורכי דין ממולחים במיוחד כדי שאלו יעזרו להן לדחות כמה שיותר תביעות המוגשות ע"י לקוחותיהן. ללקוח בודד אין את הכלים הדרושים בכדי לעמוד מול חברות הביטוח ולכן מומלץ מאוד שייעזר בעו"ד מקצועי שיסייע לו לקבל את הכסף המגיע לו. ברגע שיהיה לאותו לקוח ייצוג משפטי מול חברת הביטוח, יש לו סיכוי טוב לזכות בתביעה ולקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לו ביושר. במקרה של תאונה או אירוע כלשהו שיש בו נזקים, יש לפנות לעו"ד בעל נסיון בטיפול של תביעות ביטוח וכך תוכלו לעמוד איתנים מול חברות הביטוח ולדרוש את המגיע לכם ,מבלי שהן ידחו את תביעתכם על הסף.

ייצוג משפטי בתביעת ביטוח על תאונת דרכים
במקרה של תאונת דרכים ההתנהלות מול חברת הביטוח עשויה להיות מסורבלת ומתישה. ישנן נסיבות רבות וגורמים כאלה ואחרים שמשפיעים על תוצאת הגשת התביעה לחברות הביטוח. פעמים רבות זה נגמר בדחיית התביעה ובכך שעל הלקוח לשלם מכיסו את הנזקים. זה יוצר תחושת תסכול גדול , בעיקר לאור העובדה שאתם משלמים אלפי שקלים בחודש לחברות הביטוח ואילו ברגע האמת הן אינן עומדות לצידכם. במקרה כזה מומלץ להתייעץ עם עו"ד מתמחה בתביעות ביטוח על תאונות דרכים בכדי שהוא ייעץ לכם על האפשרויות העומדות בפניכם ועל הכדאיות של הגשת התביעה. עו"ד מקצועי ייצג אתכם מול חברות הביטוח וידאג שתקבלו את כל מה שמגיע לכם.

עו"ד לתביעת ביטוח בריאות
רבים מהאזרחים לא מסתפקים בשירותים של קופות החולים ומשלמים מידי חודש עבור ביטוח בריאות פרטי שנותן פיתרון מהיר במקרה של בעיות רפואיות. הביטוח הפרטי מכסה תרופות וטיפולים שאינם בסל הבריאות וכן ניתוחים והליכים רפואיים נוספים. במקרים מסויימים חברות הביטוח הרפואי יידחו את התביעות של לקוחותיהן והאחרונים ייאלצו לשלם סכומים גבוהים מאוד על טיפולים רפואיים. בעת הגשת התביעה לחברת הביטוח הרפואי מומלץ ביותר לקבל ייצוג מעו"ד מקצועי ,שמכיר את שיטות הפעולה של חברות הביטוח, וכך להגדיל את סיכויי ההצלחה. משרד עו"ד מגורי הוא בעל נסיון רב בייצוג משפטי מול חברות הביטוח וישמח לתת לכם ייעוץ וייצוג במידת הצורך. אין סיבה שתעמדו לבד מול הגוף הגדול שנקרא חברת הביטוח, במשרד מגורי ניתן לכם מענה מקצועי ויעיל בכדי שתקבלו את מה שמגיע לכם.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן