פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייצוג משפטי בבית דין לתעבורה

יש לנו את כל הנסיון הנדרש כדי למצות את כל האפשרויות להקטנת העונש בבתי הדין לתעבורה

לא מעט פעמים בוחר הנהג המואשם בעבירות בדרגות חומרה שונות שלא להיות מיוצג על-ידי עורך-דין בידיעה שעונשו יהיה קל יחסית, ונראה שיש סיכוי שעונשו יוקל ואף יבוטל לצמיתות - אלא שדווקא במקרים כאלו נמצא שהנהג אשם בנסיבות המיוחסות לו ואף נמצא שיש החמרה בעונש, עקב הצגת ממצאים חדשים על ידי התביעה. לכל מקרה ייתכן וכדאי לבחור בעורך-דין ממשרד מיומן אשר יכול להפוך את הקערה על פיהה!

בית משפט דיני תעבורה
בתי המשפט לדיני תעבורה מפוזרים ברחבי מדינת ישראל, בין היתר ב: תל-אביב, פתח-תקווה, נתניה, חדרה, חיפה, עכו, באר-שבע, אשדוד, אשקלון ואילת - על כן ניתן לקבל ייצוג על ידינו במשרד עורכי-דין אוהד מגורי בכל מיקום גאוגרפי שהוזכר וכמובן בערים נוספות. ניתן לערער על פסק דין אשר ניתן בין כותלי בית-משפט לדיני תעבורה בבית-משפט מחוזי עד 45 יום מיום הינתנו.

עונשים בענייני תעבורה
במקרים של עבירות תנועה קלות, העונשים שניתן לקבל יכולים לנוע בין מתן קנסות כספיים וקבלת נקודות אשר נצברים לרעת עברייני תנועה. בנוסף, ניתן לקבל עונשים היכולים לפסול את רישיונכם לאלתר על ידי קצין משטרה, ובעיקר החוק מחמיר מול עברייני תנועה בגילאים צעירים - אז העונשים על עבירות תנועה "קלות" יחסית, יכולות להסתיים גם בשלילה על ידי בית-משפט ובקורס תיאוריה אשר צריך לעבור מחדש, על מנת להיות זכאים לרישיון נהיגה בשנית. במקרים חמורים יותר ניתן לקבל מאסר בפועל הנע בין שישה חודשים לשלוש שנים, על גרימת מוות ברשלנות בין היתר.

עורך דין לענייני תעבורה
לא משנה מה חומרת העבירה, תמיד ניתן לבחור להיות מיוצג על ידי עורך-דין שכן נמצא ולו רק פעם אחת שגם בדיקות ינשוף למשל הציגו מצג שווא בהקשר לרמת השכרות של הנהג המואשם. ייצוג משפטי בבית דין לתעבורה יכול אם כן להוציאכם עם עונשים קלים יותר בהקשר לעבירות עם מידות חומרה שונות, ובכך גם להחזיר לכם את רישיונכם הפסול, להקל בקנס הכספי המוטל במקרים חמורים יותר גם לייצג אתכם בהקשר של גרימת מוות ברשלנות למשל, במקרה של תאונת דרכים.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן