פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עורכי דין פליליים במרכז

קבלת נקודות אינה פוטרת מקנס כספי או עונש אחר אלא מהווה אמצעי כדי לבחון את התנהגות הנהג באופן כללי

במידה ואתם מחפשים ייעוץ משפטי וייצוג בכלל בתי-המשפט ברחבי המדינה, הגעתם למקום הנכון: עורך-דין אוהד מגורי זה שנים מטפל בבעיות סבוכות כמו בדיני פליליים וגם הצליח להוכיח את חפותם של לא מעט מלקוחותיו - גם כאשר נראה שהמצב בכי רע!

עורך דין פלילי בתל אביב
במידה ונקלעתם לבעיה סבוכה בנושא פלילי, אוהד מגורי ומשרדו, הם המקום לפנות אליהם! עם זמינות של עשרים וארבע שעות ביממה, כאשר ניתן למצוא מענה בנייד, בטלפון המשרד, בפקס וגם במייל - עורך-דין מגורי נמצא שם בשביל לעזור. המשרדים ממוקמים בלב תל-אביב ומעבר לכך ישנו גם מענה לענייני פלילים בעיר חדרה למגיעים מהצפון או מאזור השרון.

משרד עורך דין פלילי עם ניסיון
לפני תשאול שבעל-פה במקרה של חשדות נגדכם בעבירה פלילית, זכאי גם אז הנאשם לכאורה, לעורך-דין מקצועי בנושא! עורך-דין אוהד מגורי יכול להכין אתכם לחקירה עצמה ובנוסף לכך גם יכול לייעץ בנושא זכויות אשר אולי לא ידועות לנאשם, אם במהלך או לפני החקירה עצמה. מתן ייעוץ באיך להתנהג בעיצומה של החקירה, מה כדאי לומר ומה לא לומר, איך להעביר מסר לחוקרים ואיך להיזהר הטעיות של החוקרים, אשר יכולים להערים על הנאשם ואף להפלילו בלי ידיעתו - במיוחד כאשר הנאשם חף מפשע!

סגירת תיק פלילי
עורך-דין פלילי יכול לגרום לסגירת התיק באופן מוחלט, כך שהנאשם יוכל לחזור לשגרת חייו מוקדם ככל האפשר. ישנם לא מעט דרכים לעשות זאת, כולל בקשה להקפאת הליכים אשר יכולים לעזור גם לסגור את התיק הפלילי עצמו בסופו ש דבר! ישנם לא מעט עורכי דין פליליים במרכז, אבל כמה יוכלו להעיד שהם מכירים את העבודה מבפנים?! עו"ד מגורי גדל בשורות המשטרה והדריך את טובי חוקריו בין היתר. אל תתפשרו אם כך על עורך-דין פלילי, מדובר בהמשך חייכם ובמוניטין שלכם!
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן