פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

סגירת תיק פלילי מחוסר אשמה

מהרגע שנחקר אדם תחת אזהרה בחשד לביצוע עבירה פלילית, בין הוא באמת ביצע את העבירה ובין אם לא, מיד יירשם התיק ברישומו הפלילי.

הדרך היחידה למחוק תיק פלילי (ללא משפט) מרישום פלילי היא על ידי סגירת התיק נגד החשוד מעילת "חוסר אשמה".

סגירת תיק במשטרה
המשטרה אינה ששה לסגור תיקים מחוסר אשמה כנגד חשודים מאחר ומדובר במעין "כישלון" שלה מאחר ולא הצליחה להשיג ראיות כנגדו. לכן, בכדי שימשיך להיות לו רישום פלילי, נוהגת המשטרה להשתמש בעילות סגירה כגון "חוסר ראיות" או "חוסר עניין לציבור".

השלכות והשפעות של רישום פלילי
רישום פלילי יכול לפגוע באדם בדרכים רבות כולל בפרנסתו ושמו הטוב וכן ביכולתו לקבל סיווג בטחוני או רישיון נשק ואפילו הגירה לחו"ל. כאשר תיק נסגר מעילות אלה, הרישום הפלילי נותר. הצהרה כי חקירה נסגרה כנגד אדם מעילת חוסר אשמה בעצם אומרת כי האדם עצמו לא ביצע את המעשה ואין אפילו ראיות קלושות לכך וכמובן התיק נמחק מהרישום לחלוטין.

עורכי דין המטפלים בסגירת תיקים
אוהד מגורי הינו רב פקד בדימוס אשר שירת שנים רבות כקצין בכיר בתחומי החקירות, המודיעין והתביעות ומכיר היטב את מכלול השיקולים ונימוקי הנהלים והפסיקה הנדרשים בכדי להביא לסגירת תיק מחוסר אשמה ומאחורי משרדו שורה ארוכה מאד של הצלחות בתחום זה. עורך הדין מגורי ידע הכיצד לנמק את בקשותיו באופן מקצועי, כשהן נתמכות בנהלים ופסיקה, ואף ידע בדיוק לאילו גורמים כדאי להפנות את הבקשות. במשרד עורכי הדין מגורי לא מסתפקים בבקשות בכתב ולא פעם נפגשים עם הגורמים הרלוונטיים בכדי להביא להצלחה מרבית, בין אם מדובר בגורמים במשטרה ובין אם מדובר ברשות התביעה והפרקליטות.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן