פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

אי הרשעה בעבירות סמים

מעטים מהאזרחים הישראלים לא עישנו סמים במלך חייהם. בין אם זה באופן חד פעמי ובין אם באופן קבוע, אפשר להגיד שכמעט כולם נתקלו בסמים בחייהם. האם זה הופך את כולם לעבריינים?

לפי החוק אסור להשתמש בסמים ולכן כל מי שעושה כך נחשב לעבריין. יחד עם זאת, הרשות למלחמה בסמים המליצה לאחרונה לנקוט במדיניות סלחנית יותר עבור צרכני הסמים לשימוש ביתי. חשוב לציין שמדיניות האי הפללה עדיין לא נכנסה לתוקף (דצמבר 2016) וצרכני סמים עשויים למצוא את עצמם מורשעים בעבירות אלה. עו"ד אוהד מגורי מומחה בטיפול בעבירות סמים ובעל טכניקות וכלים משפטיים שביכולתם להוביל לאי הרשעה פלילית.

הרשעה בעבירות סמים - עונשים
כאשר בית המשפט מחליט להרשיע נאשם בעבירות סמים זה יכול לגרור השלכות חמורות ביותר. העונשים הקבועים בחוק משתנים בהתאם לחומרת עבירת הסמים אך יכולים להגיע גם לתקופות מאסר ממושכות. מעבר לכך, נאשם שהורשע בעבירות סמים יכול להיתקל בקשיים בקבלה למקומות עבודה שונים, קנסות ועוד. מסיבה זו מומלץ להיעזר בעו"ד מקצועי בכדי לפעול למיצוי כלל הניסיונות להימנעות מהרשעה.

אי הרשעה בעבירות סמים - באיזה מקרים?
לפי המדיניות שהמליצה עליה לאחרונה הרשות למלחמה בסמים אדם שברשותו כמות של עד 25 גרם לשימוש עצמי לא יועמד ויופלל לדין. חשוב לציין שהמדיניות עדיין לא נקבעה באופן רישמי וצרכני סמים (גם אם לשימוש אישי בלבד) עדיין עלולים להיות מועמדים לדין ומורשעים. עו"ד אוהד מגורי, בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים בעבירות סמים, ילווה אתכם לאורך התהליך ויבחן את כל האפשרויות הקיימות לביטול ההשרעה הפלילית.

עו"ד לסגירת תיק עבירות סמים ללא הרשעה
על מנת להגדיל את הסיכויים לסגירת תיק עבירות סמים ללא הרשעה, מומלץ ביותר לקבל ליווי וייעוץ מעו"ד בעל ניסיון ומקצועיות. ליווי שכזה עושה בדיוק את ההבדל ומגביר את הסיכוי לחמוק מהרשעה. הסיבה לכך היא שעורכי דין בעלי נסיון בעבירות סמים בקיאים בטכניקות משפטיות בתחום שמובילות פעמים רבות לביטול ההרשעה. עו"ד אוהד מגורי בעל יכולת לחשוב מחוץ לקופסה ונחישות רבה שמשרתות בצורה הטובה ביותר את האינטרסים של לקוחותיו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן