פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייצוג בעבירות סמים

עישנתם ג´וינט וחשבתם שמדובר בסך הכל באקט מרגיע ומשחרר? ובכן… אנחנו לא רוצים להלחיץ אתכם חלילה אבל למעשה מדובר בעבירה פלילית לכל דבר.

זה לא שאנחנו אומרים שאתם עבריינים אבל ישנם כמה דברים שכדאי שתדעו בנוגע לעבירות סמים. מדובר בעבירות בתחום הפלילי שהעונשים עליהן יכולים להיות חמורים ביותר.  אדם שנתקל בזימון לדיון בבית המשפט בנוגע לעבירות סמים, מומלץ לו להתייעץ בעו"ד בטרם הגיעו למשפט. ייעוץ משפטי בעבירות סמים עשוי לסייע לנאשם להפחית את חומרת העונש בצורה משמעותית. עו"ד אוהד מגורי הוא בעל שנים של נסיון בייצוג וייעוץ לנאשמים על עבירות סמים והוא הבן אדם הנכון ללוות אתכם בהליך.

ייצוג משפטי לעבירות סחר בסמים
עבירות סחר בסמים הן ברוב המקרים נחשבות לחמורות בהרבה מעבירות שימוש בסמים. נאשמים בסחר בסמים עשויים למצוא את עצמם מאחורי סוגר ובריח או סובלים מעונשים חמורים כאלה או אחרים. עו"ד אוהד מגורי בעל נסיון בייצוג משפטי לעבירות סחר בסמים, וישמח לעמוד לרשותכם במידה והסתבכתם במקרה מסוג זה.

עו"ד לטיפול בעבירות סמים קלים
באופן כללי, החוק לא מבחין בין סמים קלים לבין סמים קשים שכן שימוש או סחר בשניהם נחשבים עבירה פלילית. יחד עם זאת, לנאשם בשימוש בסמים קלים ישנו פעמים מסוימות יותר סיכוי להפחתה בעונשו. כל זה תלוי בהכרח בייצוג משפטי ע"י עורך דין מקצועי ובעל נסיון בטיפול בעבירות סמים קלים. עו"ד מיומן הוא בעל כל הכלים והטכניקות המשפטיות שביכולתם לגרום להפחתה בעונש.

עבירות סמים - ענישה (פקודת הסמים)
העונשים המוטלים על נאשמים בעבירות סמים משתנים מעבירה לעבירה ובהתאם לחומרתה. כאשר אדם משתמש או סוחר בסם הנמצא תחת פקודת הסמים הוא עובר באופן מיידי על החוק. השופט שבוחן את התיק רשאי לשמוע את טיעוני הנאשם, לבחון את חומרת העבירה וכך למעשה לקבוע את הענישה.