פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

אי הרשעה אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה נחשבות לעבירות חמורות במיוחד, ובצדק. הן פוגעות בדר"כ בילדים ובנשים וגוררות אחריהן נזקים קשים ביותר

ברוב המקרים בית המשפט אינו מגלה סלחנות כלפי עבירות אלימות במשפחה ומטיל על העבריינים עונשים כבדים. אדם שהורשע בעבירות מסוג זה עשוי למצוא את עצמו יושב שנים רבות בכלא ו"מוכתם" באופן קשה גם לאחר שחרורו. ניתן להימנע מאותן השלכות ע"י מצב של אי הרשעה בעבירות. עו"ד אוהד מגורי מומחה בייצוג נאשמים בתחום זה וביכולתו הכלים והידע בכדי למזער נזקים ולהוציא את הצדק לאור.

השלכות הרשעה בעבירות אלימות במשפחה
ההשלכות והתוצאות של עבירות אלימות במשפחה הן ברוב המקרים מרחיקות לכת. זה אומר שמעבר לגזר הדין שיכלול בדר"כ מאסר, זה גם ילווה בנזקים שיגרמו לנאשם גם לאחר תקופת ריצוי העונש. פעמים רבות הוא יתקשה בשיבה למסלול החיים התקין, בקבלה למקומות עבודה, במציאת דירה ועוד. עו"ד אוהד מגורי ילווה וייצג אתכם לאורך המשפט ויפעל ככל הניתן לצמצום השלכות ההרשעה ובמקרים מסוימים גם לביטולה.

אי הרשעה במשפט פלילי
ברוב המקרים כאשר אדם נמצא אשם בעבירות המיוחסות לו הוא יורשע ויקבל את גזר הדין שנקבע. יחד עם זאת, ישנם מקרים יוצאי דופן בהם בית המשפט ימנע מהרשעה במשפט פלילי. מקרים אלו הם אמנם חריגים אך בהחלט קרו בעבר. הם מתרחשים בדרך כלל כאשר בית המשפט סבור ששיקום הנאשם יביא תועלת רבה יותר מאשר הרשעתו.

סיום הליך פלילי ללא הרשעה אלימות במשפחה
כפי שציינו, הרשעה פלילית בעבירות אלימות במשפחה גוררת אחריה קלון לאורך זמן רב. יחד עם זאת, במקרים מסוימים ניתן לסיים את ההליך הפלילי ללא הרשעה ובכך להימנע מההשלכות שהרשעה פלילית גורמת. משרד עורכי הדין של אוהד מגורי בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים ובאמצעות טכניקות משפטיות וידע רב עומד על האינטרסים של לקוחותיו כבר שנים רבות.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן