פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייצוג עו"ד בהליכי שימוע

שימוע פלילי הוא קריטי למדי. מדובר למעשה בהזדמנות האחרונה העומדת בפני אדם כדי להימנע מהגשת כתב אישום נגדו.

כשם שלא הייתם מבצעים הליך רפואי גורלי לעצמכם, כך גם אין שום סיבה שתיגשו לשימוע פלילי ללא ייצוג של עו"ד פלילי מומחה. עו"ד אוהד מגורי בעל ניסיון רב בייצוג בהליכי שימוע וילווה אתכם בצורה המקצועית והחכמה ביותר ברגע החשוב והגורלי הזה. זיכרו כי אין הזדמנות שנייה לשימוע פלילי ולכן עליכם להגיע מוכנים ביותר אליו.

מה זה שימוע פלילי?
שימוע פלילי הוא בעצם אחת מן הזכויות המשפטיות העומדות בפני נאשם. בכל חקירה המתנהלת בנוגע לעבירה חמורה (כזו שהעונש עליה הוא 3 שנות מאסר ומעלה) מחוייבת התביעה לעדכן את הנאשם על הכוונה להגיש כתב אישום. הנאשם יכול לגשת להליך שימוע פלילי בתוך 30 יום. במהלך השימוע הפלילי ינסה הנאשם להציג טענות מוסברות ומנומקות שישכנעו את ביהמ"ש לבטל את כתב האישום.

איך להתכונן לשימוע פלילי?
כפי שציינו, מומלץ להגיע בצורה הטובה ביותר לשימוע פלילי. זה אומר שעליכם יהיה להציג טענות מנומקות ככל הניתן שיהיו מספיק חזקות בכדי לבטל את הגשת כתב האישום. עליכם יהיו לגלות בקיאות רבה בחומרים ובאפשרויות המשפטיות שכן רק כך יהיה סיכוי למחיקת כתב האישום. עו"ד אוהד מגורי יעבור על חומרי החקירה תוך שימוש בידע ובמקצועיות רבים ויכין אתכם בצורה הטובה ביותר לשימוע. 

ייעוץ משפטי לקראת שימוע פלילי
גם אם נדמה לכם כי אתם בקיאים לגמרי בחומרי החקירה ובטענות המשפטיות שהועלו נגדכם, אל תיגשו לשימוע פלילי ללא ייעוץ משפטי מקדים. ייעוץ משפטי מקצועי יכול לראות את התמונה הרחבה ולעשות שימוש בכלים משפטיים שלא הכרתם ויכולים לעמוד לזכותכם.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן