פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עו"ד להליכי הוצאה לפועל

הליך הוצאה לפועל הוא הליך שבו שני צידי המתרס נמצאים במצוקה, אולם בעזרתו של עו"ד מקצועי המצב בהחלט יכול להשתפר. הצד החייב נמצא במצב לא נעים כלל משום שעליו להחזיר חובות רבים, ועל מנת שיוכל לעשות זאת הוא זקוק להסדר הוגן ונוח. הצד שחייבים לו כסף נמצא אף הוא במצב לא פשוט, וזאת מכיוון שהוא אינו יודע מתי יזכה לראות את כספו שמגיע לו

כדי להפוך הליכי הוצאה לפועל לפשוטים ככל הניתן, כדי להילחם בנבכי הבירוקרטיה ולקצר תהליכים עליכם להצטייד בעו"ד מומחה בתחום ההוצאה לפועל. עו"ד אוהד מגורי, בעל שנים של נסיון בתחום ההוצל"פ ישמח לעמוד לצידכם בתהליך הסבוך הזה ולנסות ולהביא פיתרון כמה שיותר מהר.

תפקידי ההוצאה לפועל
גביית חובות עשויה להיות מסובכת למדי וכאן נכנס תפקידה של ההוצאה לפועל. המערכת מסייעת בידי מי שחייבים לו כסף, ויש בידיו פסק דין, לקבל את כספו בחזרה. להוצל"פ יש כלים שבעזרתם היא יכולה לעשות זאת באופן חוקי ויעיל. ההוצאה לפועל עומדת גם לרשותו של זה החייב כסף, וביכולתה להגיע איתו להסכם שיאפשר לו לשלם את חובו באופן שאכן יוכל לעמוד בכך. על אף שנשמע כי מדובר בגוף יעיל, לא תמיד הדברים כ"כ פשוטים ולכן מומלץ להיעזר בעו"ד מקצועי ומיומן בכל ההתנהלות בהליכי הוצאה לפועל.

תביעה של תשלום בהוצל"פ
הצד הזוכה בהליך הוצאה לפועל הוא הצד שיש בידיו פסק דין שאומר כי עליו לקבל כסף מהצד השני. על הזוכה בהוצל"פ להגיש תביעה של תשלום כנגד הצד החייב לו כסף, ולקוות שהדברים יתנהלו בקצב מהיר ככל הניתן. ההוצאה לפועל, מתוקף תפקידה, מסייעת לצד הזוכה במימוש תביעת התשלום. לרשות המערכת עומדת כלים משפטיים כאלו ואחרים שאמורים לקדם את ביצוע התשלום. מדובר בתהליך מורכב שדורש הכרות עם מערכת החוקים של הגוף. עו"ד אוהד מגורי, בקיא ומיומן בתחום ההוצל"פ ויוכל לנסות ולסייע לכם כדי שהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר.

הגנה משפטית מול גורמי אכיפה
ההוצל"פ , כאמור, פועלת לרוב אל מול הצד החייב כסף. היא אוכפת את תשלום החוב בעזרת הכלים העומדים לרשותה, שלא תמיד הם כל-כך סימפטיים. עיקולים, צווי יציאה מהארץ ואפילו מאסר הם רק חלק מהצעדים שיכולה לנקוט המערכת על מנת לאכוף את תשלום החוב. כדי שלא תעברו את התהליך הקשה הזה לבד מומלץ שתדאגו לעצמכם להגנה משפטית שתוכל לשמור על האינטרסים שלכם במידת האפשר. עו"ד מגורי בעל הוא מקצועיות ונחישות ויסייע לכם להתנהל מול גורמי האכיפה השונים.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן