פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

נהיגה תחת השפעת סם

למשרדו של עורך הדין אוהד מגורי נסיון עשיר והצלחות רבות במקרים של "נהיגה תחת השפעת סמים". עבירה זו דומה במהותה לעבירה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול וראוי לעיין שם להרחבה.

עבירה של נהיגה תחת השפעת סמים נחשבת לעבירה תעבורתית ופלילית חמורה ויתכן כתב אישום בכל אחד ממישורים אלה. בשונה מאלכוהול אשר אינו חומר שהחזקתו אסורה, לא כך המקרה עם סמים מסוכנים ולכן יתכנו מקרים בהם המדינה תעדיף להגיש כתב אישום בערוץ הפלילי, הכל בהתאם לנסיבות.

פקודות התעבורה - סמים
פקודת התעבורה נותנת למשרד הרישוי את המסכות לשלול מאדם את רישיון הנהיגה שלו למשך שנה מיום הרשעתו במידה והורשע בעבירת סמים, בין אם מדובר בתיק פלילי של החזקת סם ובין אם מדובר בתיק תעבורתי של נהיגה תחת השפעת סם. שימו לב שמדובר בכל עבירה של סם, כאשר הרשימה במפורטת בפקודת הסמים ארוכה, כך שגם אדם שהורשע בסחר בסם כאשר הוא בעצמו מעולם לא צרך סם, עדיין יכול למצוא עצמו נפסל מלהחזיק רישיון נהיגה. עוד דבר, אין חשיבות לשאלה האם בית המשפט עצמו פסל אותו במסגרת אותו תיק, עדיין משרד הרישוי רשאי לפסול ובמרבית, אם לא כל, המקרים, משרד הרישוי יפסול.

עורכי דין לתעבורה
עורך דין המתמחה בתחום התעבורתי יכול לשכנע את בית המשפט לקצר תקופה זו על ידי הצגת נסיבות מיוחדות. עורך דין מנוסה וותיק, המכיר היטב את הפסיקה, ידע לבחון את נסיבותיו המיוחדות של המקרה ושל האדם ולהציגן דרך האספקלריה של המבחנים הנדרשים לשכנע את בית המשפט.

אדם אשר מורשע בעבירה של נהיגה תחת השפעת סם צפוי לעונש פסילה למשך תקופה ארוכה. ניתן להרשיע אדם בעבירה זו גם מבלי להוכיח כי בגופו נמצאו סמים מסוכנים. כך לדוגמא מקרה של שוטר אשר העיד כי תפס את האדם נוהג עת שעישן מריחואנה. בנוסף, גם במידה ובבדיקת הסמים - (בדיקת שתן או דם) - אותרו בגופו של הנהג שרידי סם מזעריים, די בכך בכדי להרשיע.

ייצוג משפטי בהליכי תעבורה
קיימת חשיבות עליונה להיות מיוצג על ידי עורך דין מנוסה וותיק כאשר עומדים בפני אישום הקשור לסמים, בין אם מדובר בעבירה תעבורתית או פלילית. תיקים אלה, על פי דרישות פסיקת בית המשפט, מחייבים הקפדה יתרה של שרשרת מוצג.

עורך הדין אוהד מגורי, אשר מכיר היטב את דרכי העבודה של המשטרה, יודע היטב לאתר כשלים ראייתיים אשר עשויים להביא להקלה בעונש או אפילו ביטולו של כתב האישום. למשרדו של עורך הדין אוהד מגורי ניסיון רב בעבירות סמים במישור הפלילי והתעבורתי כאחד. השילוב של נסיון מקצועי הן מהמשטרה והן מפועלו כסניגור, מאפשרים לעורך הדין אוהד מגורי יתרון ממשי בזיהוי כשלים ראייתים ופגמים בחקירה. יתרון זה הוביל את עורך הדין מגורי להצלחות רבות מאד בכל תחום של עבירות הסמים לרבות עבירת נהיגה תחת השפעת סם.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן