פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

ייצוג נאשמים במשפט

עורך דין אוהד מגורי מעניק ייצוג משפטי לנאשמים בהליכים פליליים ותעבורתיים, בכלל הערכאות ובכל בתי המשפט בארץ

מעמדו של הנאשם אינו ככזה של החשוד שהרי המדינה סברה, לאחר שבחנה את תיק החקירה, כי הצטברו די ראיות בכדי להביא להרשעת הנאשם וכי קיים אינטרס ציבורי בהעמדתו לדין.

מרגע הגשת כתב האישום כנגד אדם, בין אם צודקת המדינה בסברתה ובין אם לאו, תחול טלטלה ממשית בחייו של אותו אדם. אם עד כה נותר ספק בליבו של אותו אדם באם תחליט המדינה על העמדתו לדין  ו/או האם הצליחה המדינה לאסוף די ראיות כנגד אותו אדם בכדי להצדיק משפט, עתה הסירה המדינה את הספק והציבה בפניו את אשר חשש ממנו יותר מכל.

לחץ כאן לראות : דוגמה לזיכוי שהביא עו"ד אוהד מגורי

אין זה סוד כיום כי פחות מ-2% מהתיקים המובאים בפני בית המשפט, בהליכים פליליים ותעבורתיים, מסתיימים בזיכוי הנאשם. ההליך הפלילי הינו מורכב ומסועף ואינו "משחק ילדים". ישנן פרוצדורות רבות, התניות, מועדים, בקשות, ועוד הליכים רבים אשר נדרשים בכדי לקיים משפט הוגן וצודק. אין די בלהתייצב בפני השופט ולשפוך את ליבך. בית המשפט אינו עוסק בצדק בלבד אלא בצדק משפטי ולצדק משפטי כללים רבים מאד. מי שמואשם בפליליים (לרבות בתעבורה) רצוי וראוי שיעמיד לעצמו עורך דין המתמחה בפליליים ותעבורה.

עורך דין מגורי מכיר היטב את זירת המשפט הפלילי והתעבורתי, הוא יפעל לתת לנאשם את ההגנה הטובה ביותר ואת התוצאה הרצויה. עורך דין מגורי עסק בתחום החקירות והמודיעין מרבית שירותו במשטרה, כאשר הוא פיקד על יחידות חקירה רבות לרבות יחידות חקירה של רצח ופשיעה חמורה ואף הכין חוות דעת רבות, בתיקים מורכבים, אודות טיב הראיות וסיכוי ההרשעה. הוא ידע לא רק לנתח את הראיות הקיימות אלא להבין את הלך הדברים אשר התרחשו בתחנת המשטרה מאחורי השגת הראיות ואופן תיעודן. לרוב, יכולת ניתוח נכון של תיק החקירה וטיב הראיות, היא 80% מההצלחה.

הצלחה לא תמיד נמדדת ביכולת לזכות אדם. כפי שציינו קודם, הסיכויים לזיכוי הם נמוכים. אך ניתן לסיים הליכים משפטיים במגוון דרכים לרבות אי הרשעה בפליליים, צו מבחן, עיכוב הליכים ע"י היועץ המשפטי לממשלה ואפילו ביטול כתב אישום. מה עוד, לא תמיד רצוי לנהל משפט, ניתוח נכון של תיק החקירה יכול להוביל את עורך הדין למסקנה שמא עדיף להגיע לעסקה עם המדינה אשר תטיב עם הנאשם. כל מקרה לגופו ולכן לעתים ינהל עורך הדין בעבור הנאשם מאבק לעניין מידת אחריותו ואשמתו ולעתים ימקד את המאבק במידת העונש. עורך דין המתמחה בפליליים גם לא יחשוש לקחת את המאבק לערכאות גבוהות יותר במידת הצורך.

עורך דין מגורי אף יפעל למזער נזקים פוטנציאליים אשר עשויים לגרם לנאשם במהלך המשפט הפלילי לרבות מניעת פרסום, שחרור מתנאי מעצר, הקלה בתנאים מקבילים ואפילו הסרתם המוחלטת.

עורך הדין אוהד מגורי מתמחה במתן הגנה ראויה וחזקה לנאשמים במשפטיים פליליים ותעבורתיים. במידת הצורך עורך הדין מגורי יקח את מאבקו של הנאשם עד לפתחו של בית המשפט העליון והכל בכדי להביא צדק לנאשם.