פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

היעדר אשמה פלילית

בסוף כולנו בני אדם וכולנו עלולים לעשות טעויות וזה כולל שוטרים, עורכי דין, תובעים ואפילו שופטים

מספיק שחוליה אחת בשרשרת המכובדת תטעה בהבנת הראיות והנה יש לנו אדם חף מכל פשע על ספסל הנאשמים. הוכחת היעדר אשמה פלילית היא קשה, לא פשוטה ולעיתים ההרגשה תהיה כמו מלחמה בטחנות רוח אך זיכוי במקרה שכזה הוא לא בלתי אפשרי.

דרישת "אי רישום פלילי"
רישום פלילי במשטרת ישראל יכול להוות מכשול לא פשוט בנסיון להתקדם בחיים ובאופן אירוני אפילו להתקדם הלאה ולשכוח מטעויות העבר. לא אחת תוכלו למצוא במדורי הדרושים כי אחת הדרישות לקבלה לעבודה היא "היעדר רישום פלילי" והרעיון הוא פשוט: כולם מעדיפים להישמר ולהתרחק מ"טראבלמייקרים" ורישום עבירות פליליות במשטרת ישראל לא ממש מצביע על יושר מוחלט וזה ממש לא משנה מה העבירה בה הורשעתם, הכתם הזה ילווה אתכם שנים רבות.

האשמה פלילית מוטעית
לא אחת מגיעים למשרדנו לקוחות אשר מוכנים להישבע כל היקר להם כי לא ביצעו עבירה בה הם מואשמים או חשודים. משטרת ישראל והפרקליטות הן מערכות בירוקרטיות אשר פועלות מקהות חושים מסוימת ובית המשפט לא יהסס ולא יחסוך מהן ביקורת כאשר הן דואגות להושיב על ספסל הנאשמים אדם חף מפשע או עם ראיות חסרות. כנראה שקרו בעבר ועוד יקרו בעתיד מקרים בהם אנשים מואשמים בעבירות אותן לא ביצעו. מטרטנו כעורכי דין פליליים להפוך כל אבן ולהאחז בכל בדל ראיה קטן ככל שיהיה ויצליח לחשוף את הטעות ולזכות את החשוד מאשמה.

מחיקת רישום פלילי
לאדם אשר הורשע בפליליים יהיה קשה מאוד לברוח מעובדה זאת ומחיקה מוחלטת של הרישום יכולה להתבצע בבקשת חנינה מנשיא המדינה.