פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

הצלחות בתחום סגירת תיקים


המקרה של יעקב א' - תלונת שווא על הטרדה מינית
יעקב מכהן כמנהל מוסד רפואי, אשר נפל קורבן לעלילת שווא מצד עובדת, אשר לאחר פיטוריה, החליטה להגיש תלונה כוזבת בגין הטרדה מינית. היא אף צירפה את עדותו של אחר אשר טען כי היה עד למקרה. יעקב לא הבין הכיצד עולמו מתחיל להתמוטט כאשר לא עשה כל דבר פסול. מדובר באדם ישר, הגון בעל עבר ללא דופי, אשר טרם כל חייו לסביבה ולקהילה. יעקב פנה למשרדנו ומיד התחלנו חקירה משלנו. גילינו את מה שהמשטרה לא טרחה לבדוק וזה כי בין ה"עד האובייקטיבי" לבין המתלוננת קיים קשר הדוק וכי עבדו יחד במוסד רפואי קודם וגם שם ניסו תרגיל כזה שלא צלח להם. גם התברר כי היה ביניהם קשר רומנטי אשר לא היה נודע למשטרה. מסכת הראיות החדשה הוגשה למשטרה אשר נדהמו ומיד סגרו את התיק כנגד יעקב ופתחו בהליכים כנגד השקרנית והעד. יעקב ממשיך לכהן כמנהל המוסד הרפואי עד היום וממשיך לנהל חיים נורמטיביים ותקינים.

המקרה של אהרון א' - העסקת שב"חים
אהרון ביקש לשפץ דירה בבניין מגורים ושכר את שירותיו של קבלן. ביום מן הימים ערכה משטרת ישראל ביקורת במקום וגילתה כי בדירה עובדים תושבי שטחים נטולי אישור, אלה נעצרו ואהרון נחקר בגין העסקתם בניגוד לחוק, עבירה חמורה הגוררת לרוב עונש מאסר. אהרון מסר לחוקריו את פרטי הקבלן אך אלו לא הצליחו לאתר אותו מאחר והתברר כי שמו של הקבלן הינו פיקטיבי, ולכן בחרו למקד את החקירה כנגד אהרון, מתוך אמונה כי אהרון המציא את "סיפור הקבלן". אהרון פנה למשרדנו ואנו מיד נפגשנו עם הגורמים המטפלים במשטרה. לאחר משא ומתן ארוך ומייגע, קיבלה המשטרה והתביעה את טענותינו והסכימה להרפות מאהרון ולסגור את התיק נגדו מ"חוסר אשמה פלילית".

המקרה של יאיר ג' - נשיאת נשק ללא רשיון
יאיר עבד בתור איש ביטחון בכיר בגוף ממשלתי. יאיר אף שירת ביחידה מובחרת ומשרת בשירות מילואים פעיל. יום אחד, עת היה יאיר בדרכו הביתה עם נשק צה"לי, עוכב על ידי שוטרים לביקורת ונעצר בחשד לנשיאת נשק שלא כדין וזאת מאחר ולא היה לו היתר לנשיאת הנשק מחוץ לבסיס, זאת על אף שהוא נושא רישיון לנשק אחר במסגרת עבודתו. כל הסבריו של יאיר נפלו על אוזניים ערלות והוא נדרש להפקיד גם את הנשק האישי שלו במשטרה לאחר השבת הנשק הצה"לי. מעסיקו הודיע לו על השעייתו והכל כשיאיר יודע כי יש לו אישור גם לשאת את הנשק הפרטי וגם את הצה"לי. יאיר פנה למשרדנו ומיד פתחנו במאבק כנגד רשויות התביעה ומשרד המשפטים, במהלכן הוכחנו כי ההנחיות והפקודות בצה"ל פועלות לטובתו של יאיר ומאשרות לו לנוע עם שני כלי הנשק ולא היה כל פסול במעשיו. התיק נסגר מהעדר אשמה פלילית ובמסגרת טיפול המשרד מול אגף רישוי כלי ירייה הושב לו הנשק. גם במקום עבודתו התרשמו מהטיפול, יאיר הוחזר למקום עבודתו מבלי שהתיק פגע בקידומו.

המקרה של עבד א'
עבד הינו אדם נורמטיבי נעדר כל עבר פלילי, אשר  נישואיו עלו על שרטון. במסגרת הסכסוך החליטה אשתו דאז להתלונן כנגדו בטענה כי הוא היכה אותה ושבר רכוש בביתם. עבד התחנן לחפותו אך במשטרה סירבו להאמין לו והתביעה הגישה כנגדו כתב אישום בגין עבירות אלמ"ב חמורות. עבד פנה למשרדנו ואנו ניהלנו דין ודברים עם התביעה כאשר הצגנו ראיות שנאספו על ידינו המוכיחות את צדקתו של עבד וכי מדובר בתלונה כוזבת. התביעה בחנה את הדברים וקיבלה את עמדתנו ובית המשפט הורה על ביטול כתב האישום כנגדו.

המקרה של ראובן א' - הפסקת הליכי הוצאה לפועל
ראובן היה סוחר תכשיטים אשר עזב את הארץ בשנת 2010. בשנת 2014 ביקש לבקר את בני משפחתו בישראל וגילה כי יש נגדו צו מעצר. לא רק זה, הוא גילה כי בזמן ששהה בחו"ל ניתן כנגדו פסק דין בתביעה אזרחית ויש נגדו חוב בהוצאה לפועל על סך של כ- 600,000 ₪. ראובן יצר קשר עמנו מחו"ל ואנו יצרנו קשר עם היחידה החוקרת ותיאמנו כי ראובן לא ייעצר בשדה התעופה אלה יבוא בליווי שלנו מספר ימים לאחר הגעתו. בזמן הזה המשרד החל בבדיקה משלו וגילה כי יריב עסקי של ראובן ניצל את עזיבתו את הארץ בכדי להגיש כנגדו תביעת סרק ותלונה שקרית על גניבת תכשיטים. ניגשנו לחקור עדים מטעמנו ועם הגעתנו למשטרה מסרנו לידם את הראיות שאספנו. לאחר עיון בחומר שנאסף הבינו כי הצדק עם ראובן וכי לא גנב דבר והורו על סגירת התיק לאלתר. ולעניין האזרחי? הוכחנו לבית המשפט וללשכת ההוצאה לפועל כי לא יתכן ובוצעה מסירה לראובן כדין וכי תצהירי המסירה שהוגשו היו שקריות, תיק ההוצל"פ נמחק, כל ההליכים בוטלו ופסק הדין שניתן כנגדו בוטל.

המקרה של ארקדי א' - חשד לסחר ברכוש גנוב
ארקדי הינו בעל חנות ומעבדה לתיקון וממכר מכשירים סלולאריים. ביום בהיר אחד, התייצבו שוטרים בפתח החנות, הציגו בפני ארקדי צו חיפוש והחרימו את כל המכשירים במקום בטענה כי הוא סוחר במכשירים גנובים. ארקדי, איש נורמטיבי נעדר עבר פלילי, בוש ונכלם מכל אשר התרחש לעיני לקוחותיו, כאשר הוא נעצר ומובל לחקירה. ארקדי מיד יצר קשר עם משרדנו והתייצבנו בתחנה בכדי לייעץ לו לפני חקירה. לאחר חקירתו, קיימו משא ומתן עם קצין החקירות בתחנה והצגנו לו ראיות אשר מוכיחות לא רק שארקדי אינו סוחר ברכוש גנוב אלא שמנהל מעקב ורישום אחר כל מכשיר אשר נכנס ויוצא מהחנות וכי מי שביקש להפלילו, הוא בעצם הגנב שחיפש להטעות את השוטרים. גרסתו נבדקה ונמצאה כנכונה, הסטטוס שלו בתיק שונה מ"חשוד" ל"עד" כך שכל רישום פלילי אודות המקרה נמחק והתיק כנגדו נסגר.

המקרה של מיכאל ב' - צו עיכוב יציאה מהארץ
כנגד מיכאל הוגש כתב אישום בגין עבירות כלפי שוטרים וזאת בשנת 2008. מיכאל לא קיבל כל זימון למשפט וכלל לא ידע אודותיו. בשנת 2010 הליכי המשפט הותלו לצורך איתורו של מיכאל ולשם כך הוצא כנגדו צו עיכוב יציאה מן הארץ וצו מעצר, הכל בלי ידיעתו. בשנת 2014 ביקש מיכאל לצאת את הארץ לצורך טיול משפחתי ואף קנה כרטיסים. עת הגיע לשדה התעופה נעצר ונודע לו אודות כל ההליכים. מיכאל מיד התקשר אל משרדנו משדה התעופה ומיד פעלנו לשחרורו ממעצר כאשר במקביל הוצאנו הוראה מאת בית המשפט המורה כי צו עיכוב היציאה מבוטל לאלתר ועת שהה מיכאל בחו"ל, נפגשנו עם התביעה וסגרנו באופן סופי את התיק ללא כל משפט.

המקרה של ולדיסלב א' - הודאה שלא כדין
בעקבות צו חיפוש איתרו שוטרים בחצר ביתו של ולדיסלב עשרות שתילים של מריחואנה. המדינה טענה כי ולדיסלב הודה במיוחס לו. ולדיסלב פנה למשרדינו בכדי לייצג אותו במשפט כנגדו, מתוך ההבנה כי מצבו אבוד. לא המתנו למשפט ופעלנו מול הרשויות לסגירת התיק תוך הצגת נימוקים מפורטים מדוע, על אף הודאתו ותפיסת השתילים בחצרו, אין די ראיות כנגדו בכדי להוכיח את אשמתו. אנו הוכחנו כי אופן השגת ה"הודאה" מפיו שנויה במחלוקת וספק אם מדובר בהודאה בכלל. המדינה קיבלה את טיעונינו והורתה על סגירת התיק ללא משפט.