פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

נפגעי עבירות פלילית

עבירות פלילית נחשבות על-ידי מערכת החוק כעבירות חמורות במיוחד, לכן נסיק מכאן שנפגעי עבירות פלילות הם כאלה שנפגעו בצורה חמורה למדי

בשל כך יש לנהוג עם אותם אלו ברגישות רבה ולדאוג שיקבלו את כל הזכויות המגיעות להם, ויש כאלה לא מעט. עו"ד אוהד מגורי בעל נסיון רב בייצוג נפגעי עבירות פליליות , כאשר הוא מקפיד לנהוג איתם ברגישות ולעמוד על הזכויות שלהם בנחישות רבה עוד יותר.

מיהו נפגע עבירות פליליות?
נפגעי עבירות פליליות נחשבים לאלו שנפגעו מביצוע עבירה פלילית כנגדם באופן ישיר. אדם שעבר תקיפה מינית למשל הוא נפגע עבירה, כך גם בני משפחתו של אדם שנרצח. החוק עושה הבחנה בסוגים שונים של נפגעי עבירה שנקבעים לפי אופי העבירה שבוצעה כנגדם.

ייצוג נפגעי עבירות פליליות
נפגעי עבירות פליליות נמצאים לא פעם במצב שברירי מאוד המונע מהם להילחם על זכויותיהם. מסיבה זו מומלץ מאוד להיעזר בשירותיו של עו"ד מומחה בייצוג נפגעי עבירה. עו"ד כזה יוכל להשיג את כל המגיע לאותם נפגעים בעוד הם יוכלו להתחזק מבלי להתעסק בבירוקריטיות מתישות.

פיצויים כספיים לנפגעי עבירות פליליות
כחלק מהזכויות המגיעות לנפגעי עבירה, מדובר גם לעיתים קרובות בפיצויים כספיים בסדרי גודל שונים. הפיצוי הכספי אמנם לא ישיב להם את שאיבדו אך בהחלט יכול לסייע להם בתהליך השיקום. משרד עורכי הדין של  אוהד מגורי מעניק סויע וייעוץ משפטי לנפגעי עבירה ומתמחה בהשגת הזכויות המגיעות להם.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן