פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

נפגעי עבירות רכוש

גניבה, פריצה, שוד, נטילת קניין של אדם אחר, גניבה ממעסיק, גרימת נזק לרכוש - כל אלו ועוד הן עבירות רכוש הנחשבות לעבירות פליליות לכל דבר.

סמכויות החוק בישראל מכירות במבצעי עבירות רכוש כעבריינים פליליים ולכן הם זוכים ליחס מחמיר בבית המשפט. מי שנפגע בעבירות רכוש יודע לדווח על תחושות קשות ביותר של גזילת רכוש אישי יקר וחשוב וחדירה למרחב האישי. עו"ד אוהד מגורי, בעל נסיון רב בטיפול בתיקים בתחום הפלילי, יעמוד לצידכם לאורך כל ההליך המשפטי של תיקים בתחום עבירות הרכוש. בעזרת מקצועיות רבה ונחישות רבה עוד יותר ידאג עו"ד מגורי למצות את הדין עם עברייני הרכוש ולהשיב את ביטחונם של הנפגעים.

מהו העונש על עבירות רכוש?
בית המשפט, כאמור, מכיר בגנבים ובשודדים כעבריינים פליליים לכל דבר ובשל כך ממצה עימם את הדין עד תום. העונשים על עבירות רכוש משתנים ממקרה למקרה ובהתאם לחומרתו. העונש על עבירות מסוג זה יכול לכלול תקופות מאסר ממושכות שיכולות להגיע עד עשר שנים ויותר. במקרים אחרים העונשים יכללו פיצוי כספי לקורבנות. הסיבה לעונשים החמורים היא שבית המשפט רוצה להוקיע עבירות רכוש לחלוטין ולפיכך משתמש בכלי הרתעתי זה.

פיצוי לקורבנות עבירות רכוש
קורבנות  עבירות הרכוש הם הצד הנפגע ביותר בכל הסיפור של מקרי גניבה, פריצה ושוד. רכושם האישי נלקח מהם בכוונה תחילה וכעת עליהם לדאוג להשלימו מחדש. בחלק מהמקרים (ובמידה והנפגע מבוטח ) ישלמו חברות הביטוח עבור הנזק הכספי שנגרם. במקרים אחרים יחייבו את עברייני הרכוש לשלם לקורבנות בגין הנזקים הכספיים. בכל מקרה שלא יהיה, עו"ד אוהד מגורי יוכל לסייע לכם לנסות ולקבל את כל הפיצויים המגיעים לכם. הנסיון הרב שיש לו בטיפול במקרים מסוג זה מאפשר לו להגן על זכויות נפגעי עבירות רכוש ביתר שאת.

עו"ד לייצוג נפגעי עבירות רכוש
קורבנות עבירות הרכוש עשויים לעיתים לחוש אבודים ומבולבלים לאורך ההליך המשפטי בעניינם. ישנן זכויות המגיעות להם, ואפשרויות נרחבות להשגת פיצויים, ולפיכך מומלץ שיסתייעו באיש מקצוע מיומן שידאג לעדכן אותם בכל. עו"ד אוהד מגורי, הוא האדם המתאים ביותר לעניין. שנים של שירות במשטרה תרמו לו לראייה כוללת של ההליכים המשפטיים וסייעו לו לשרת את לקוחותיו בנאמנות ובמקצועיות. אין שום סיבה שתעברו את זה לבד וללא ליווי משפטי מקצועי הולם.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן