פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

רשיון נשק לחקלאים

עד היום לא היה מי שיגן על החקלאי הבודד שנאלץ להתמודד לילה לילה עם "אורחים" לא רצויים

החדשות הרעות הן שגם בהמשך לא תהיה לחקלאים הרבה יותר הגנה בשטח מגורמי חוק, החדשות היותר טובות הן שכיום כל חקלאי (עצמאי, שכיר או בן משפחה של חקלאי עצמאי שעוזר לו) זכאי לקבל רישיון נשק בהליך מקוצר.

פשיעה חקלאית והשלכותיה
"פשיעה חקלאית" - יש דבר כזה!!! מסתבר שהנזקים הכלכליים שהיא גורמת לחקלאים, לחברות הביטוח ולגורמים ממשלתיים הם רחבי היקף ומשוערים בסכומים גבוהים בכל שנה. חקלאים בכל הארץ סובלים מהתופעות הללו. לבעלי שטחים חקלאים גדולים יהיה קשה מאוד לכסות מבחינת שמירה ואבטחה וזוהי "פרצה הקוראת לגנב" שלא חושש לגנוב מכל הבא ליד וזה כולל: תוצרת חקלאית, צאן, בקר, ברזל רכבים, כלי עבודה ועוד. אותם פושעים לא יהססו לפגוע בחקלאים עצמם בכדי להשיג את מבוקשם. התחושה היא של מערב פרוע של ממש ומי שלא מבין במה מדובר שישאל את שי דרומי.

מקצועות הזכאים לרישוי נשק
בפרמטרים (תבחינים) לקבלת רישיון נשק ניתן למצוא כמה שיראו קצת מוזרים ויגרמו לכם להרים גבה בסגנון "מה הקשר???" אך לצדם ישנם מספר תבחינים שישמעו הגיוניים תמיד ונוגעים לאזור מגורים ולמשלח יד. כבאי, איש כוחות מד"א והצלה הם רק חלק מהאפשרויות אותם תוכלו לסמן ואולי יכריעו את הכף ויעזרו לכם לקבל את רשיון הנשק. כיום גם החקלאים זכאים לשאת נשק ברישיון במטרה להגדיל את ביטחונם האישי.

רשיון נשק בהליך מזורז
הנוהל לזירוז תהליכי רישוי נשק לחקלאים נועדה להתמודד ולנסות לצמצם ולו במעט את תופעות הפשיעה החקלאית. על ידי הסרת חסמים בירוקרטיים לאפשר לכל חקלאי במדינה בהתאם לתבחינים הכרחיים נוספים לקבל רשיון נשק בהליך קצר יחסית. עם זאת מדובר בהליך לא פשוט המחייב הגשת מסמכים רבים הנחתמים על ידי גורמים רבים והכל בטרם מועברים המסמכים לאגף. עו"ד אוהד מגורי מתמחה בטיפול בבקשות חקלאים לרישוי נשק וידע מבעוד מועד למנוע עיכובים ומכשולים בדרך.