פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עו"ד לעבירות נשק

החוקים במדינת ישראל בכל הקשור לנשק הם ברורים במיוחד. אין לסחור בנשק, להחזיק נשק ללא אישור, וכמובן לייצר נשק או להתעסק בו ללא אישור מגורמי החוק

העונשים על העוברים עבירות אלו הם חמורים במיוחד ועשויים לכלול תקופות מאסר ממושכות ביותר. עו"ד אוהד מגורי בקיא באופן מיוחד בעבירות בתחום הנשק ובעל נסיון רב בייצוג תיקים של עבירות נשק. מסיבה זו הוא האדם הנכון והמתאים ביותר לסייע לנאשמים בעבירות נשק.

סוגי עבירות נשק
עבירות נשק, כאמור, הם שם כולל לעבירות שונות שכוללות בתוכן מכירה, קנייה, סחר, שימוש, נשיאה ללא אישור של נשק ועוד. כמובן שלכל עבירת נשק צפוי עונש אחר שתלוי בחומרת העבירה ובעוד גורמים. לרוב בית המשפט אינו מגלה סלחנות על עבירות נשק ולכן מומלץ להיעזר בעו"ד בעל ידע ונסיון רבים בטיפול בייצוג נאשמים בעבירות נשק.

ייעוץ משפטי בנושא עבירות נשק
כפי שציינו, עבירות נשק נחשבות על-ידי רשויות החוק לעבירות חמורות במיוחד. לפיכך מאוד לא מומלץ להתנהל במשפט מסוג זה ללא ייעוץ משפטי מעו"ד מומחה בתחום עבירות נשק. עו"ד אוהד מגורי יעניק לכם ייעוץ משפטי ראשוני וכן ליווי לאורך החקירה והמשפט. ייעוץ משפטי ראשוני הוא בעל השפעה מכרעת על המשך החקירה וכן על תוצאותיה הסופיות.

עו"ד לייצוג נאשמים בעבירות נשק
כשם שלא נהוג ללכת לרופא עיניים כאשר סובלים מבעיות במפרקים, כך לא מומלץ להיעזר בכל עו"ד כאשר מתנהלת חקירה בתחום הנשק. עו"ד בעל התמחות ונסיון בעבירות נשק מכיר ובקיא בנהלים, בחוקים ובשורות הקטנות ביותר. רק הוא יוכל לראות את התמונה כולה ולייצג אתכם בצורה שתוביל למזעור נזקים ככל הניתן.