פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

צו הרחקה בסכסוך בין שכנים

שכנים זה דבר נהדר. יש מי שמברך אותך לשלום כשאתה מגיע הביתה, יש ממי לבקש כוס סוכר כשנתקעים ויש מי שיעזור לך בכל מיני סיטואציות. יחד עם זאת, לא כולם מסתדרים עם השכנים שלהם, ויש מקרים בהם נוצר סכסוך שכנים חמור שעשוי להוביל להפרת השלווה והשקט בין השכנים

כשסכסוך שכנים הופך להיות מטריד או מאיים ניתן להוציא צו הרחקה לשכן וכך למנוע ממנו להתקרב ולהמשיך לפגוע בניהול שגרת היום יום. במשרד עו"ד של אוהד מגורי ישמחו לעזור לכם לבחון את אפשרויות הוצאת צו ההרחקה לשכן המטריד אתכם ולסייע לכם להשיב את השקט לחייכם.

הרחקת שכן
הוצאת צו הרחקה לשכן נשמעת דבר מסובך למדי. הרי איך נוכל להרחיק מישהו מאיזור שהוא גם הבית שלו עצמו? על אף הסיבוך שבעניין, ישנן פתרונות משפטיים המאפשרים להוציא צו הרחקה לשכן מטריד במיוחד. שכן שכזה זוהי אינה גזירת גורל וכאשר מדובר במקרים קיצוניים בהחלט ניתן לבקש מרשויות החוק צו להרחקת שכן.

איומים מצד שכן
דיירים שלא זכו ליחסי שכנות טובה, מתארים סכסוכים רציניים שפעמים רבות מגיעים גם לידי איומים. כאשר שכן מאיים, מעבר לעובדה שזה מטריד ומפחיד, מדובר במעשה חמור שישנם כלים משפטיים בכדי לטפל בו. ניתן להגיש צו הרחקה נגד שכן מאיים וכך לגרום לו להפסיק להתקרב ולאיים על שכנו.

גישור בין שכנים
אחת מהאופציות כדי לטפל בסכסוך בין שכנים היא גישור. מדובר למעשה בדרך שברוב המקרים אינה כוללת התערבות של בית המשפט. גישור מתאים כאשר שני הצדדים רוצים ונכונים לעבור את התהליך ולפתור את הסכסוך בניהם. ישנם מקרים מסויימים בהם גישור בין שכנים לא יעבוד ואז יש לפנות לעו"ד כדי לבחון את הכלים המשפטיים הקיימים כדי לשים סוף להטרדות מצד שכנים.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן