פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

משרד עו"ד בחדרה

כאשר ישנו צורך בייעוץ אצל עורך דין, בדר"כ אין זמן או חשק להרחיק עד למקומות רחוקים בשביל זאת. מהיום תושבי חדרה והסביבה , הזקוקים לעו"ד ,ממש לא צריכים לחפש אחד כזה במרכז, משום שמשרד עו"ד של אוהד מגורי בחדרה הוא אמין ומקצועי ונמצא ממש בקירבת הבית

עו"ד מגורי מטפל במגוון רחב של נושאים משפטיים, החל בייעוץ וכלה בייצוג בביהמ"ש וישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בכל הכלים המשפטיים והידע העומדים לרשותו.

עו"ד פלילי בחדרה והסביבה
הליכים משפטיים בתחום הפלילי הם ברוב המקרים מקרים בהם כל דקה היא חשובה. מסיבה זו לא כדאי לבזבז את הזמן ומומלץ להתייעץ מיד בתחילת התהליך עם עו"ד פלילי מקצועי. עו"ד אוהד מגורי הוא בעל שנים של נסיון ומקרי הצלחה רבים בתחום הפלילי. משרדו שוכן בחדרה והוא מייצג ומייעץ זה שנים רבות גם לתושבי חדרה והסביבה, אך גם ללקוחות מכל רחבי הארץ.

ייצוג הוצל"פ בחדרה
מקרים של הוצאה לפועל הם בדר"כ מקרים מורכבים שקשה להתנהל בהם לבד וללא סיוע משפטי מקצועי. בנוסף לכך, מדובר במקרים שהאופן בו ייסגרו בבית המשפט ישפיע רבות על המשך חייו של זה המתנהלים נגדו ההליכים. אנשים הנמצאים בהליכי הוצל"פ באיזור חדרה יכולים לפנות לעו"ד אוהד מגורי שלו שנים של נסיון בתחום. עו"ד מגורי ילווה אתכם לכל אורך התהליך ויעשה הכל כדי שתצאו בנזק מזערי ככל הניתן.

עו"ד מומלצים באיזור השרון
באיזור השרון ישנו שפע של עורכי דין המטפלים בקשת רחבה של מקרים בשלל תחומים. כמו בכל דבר אחר בחיים, יש עו"ד מומלצים יותר ויש כאלה יותר. כשבוחרים עו"ד בחדרה כדאי לבחור אחד בעל נסיון וידע רבים, כדי שיוכל לבחון את המקרה שלכם באמינות ובמקצועיות. עו"ד מגורי הוא בעל נסיון רב בטיפול בשלל הליכים משפטיים באיזור חדרה ובכל איזור השרון כולו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן