פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

עו"ד להוצאת צו הרחקה

אדם שחש בסכנה הוא אדם שביטחונו ושלוותו נלקחו ממנו ע"י אדם אחר. במקרים מסוג זה יכול אותו אדם לבקש צו הרחקה שיחזיר לו את תחושת הביטחון וימנע מהאדם המאיים להתקרב אליו.

צו הרחקה משטרתי זהו אמצעי שיש בידע מערכת החוק בכדי להגן על אדם מסויים מפני אדם אחר. צו הרחקה ניתן בדרך כלל במקרים בהם ישנה סכנה לאדם מסויים ויש צורך להגן עליו. לאדם שחש בתחושת סכנה ממשית מומלץ לפנות למשטרה או לעו"ד , שיסייע לו בהוצאת צו הרחקה נגד האדם המהווה סכנה עבורו. אנחנו במשרד עו"ד של אוהד מגורי נסייע לכם במקרים מסוג זה ונבחן את כל הדרכים והכלים המשפטיים הקיימים בכדי להשיב לכם את תחושת הביטחון.

צו להרחקת בן זוג
אפילו שנדמה כי בין בני זוג תמיד ישררו כבוד והבנה, גם אם האהבה כבר לא קיימת, למעשה לא כך הדבר. ישנן מערכות יחסים שמסתיימות בטונים צורמים עד כדי כך שבן זוג אחד מהווה סכנה על בן הזוג השני. במקרים מסוג זה רשאי בן הזוג הפוחד לבקש צו הרחקה לבן זוגו לשעבר, וכך למנוע ממנו להתקרב אליו ולאיים על ביטחונו האישי. יש לפנות אל עו"ד מומחה בצווי הרחקה שיסייע לכם לעבור את התהליך בהצלחה.

צווי הרחקה בסכסוך שכנים
כשם שלעולם לא נוכל לבחור את בני משפחתנו, כך גם כנראה לעולם לא נוכל לבחור את שכנינו. יש מקרים של יחסי שכנות טובים, ואז אין כלל בעיה, אך יש מקרים בהם השכנים מגיעים לסכסוך ארוך ומתמשך. סכסוך שכנים שכזה מוביל במקרים מסויימים לאיומים, הטרדות ואיום סכנה ממשית של שכן אחד על משנהו. ניתן להגיש צו הרחקה לשכן המטריד ובכך למנוע ממנו (במידת האפשר משום שמדובר בשכנים..) להתקרב ולהוות סכנה.

טיפול בהליכי הוצאת צו הרחקה
רשויות החוק אינן ממהרות להוציא צו הרחקה על כל ריב או תלונה, משום שמדובר למעשה בשלילת מסויימת של החופש עבור האדם המטריד. מסיבה זו, הוצאת צו הרחקה אינה דבר פשוט כל-כך, ויש להסתייע בעו"ד מקצועי ומיומן שיסייע ויטפל בכל ההליכים המשפטיים הכרוכים בכך. עו"ד אוהד מגורי בעל נסיון רב בטיפול בהליכי הוצאת צו הרחקה וישמח לעמוד לשירותכם ולדאוג שלא תעברו את זה לבד.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן