פתח/סגור תפריט עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי עורך-דין אוהד מגורי | משרד עורדי דין בחדרה אוהד מגורי
רשיון נשק בקלות ובמהירות - לחצו כאן לבדיקת זכאות ראשונית אונליין

צו הרחקה לאחר גרושין

צווי הרחקה נועדו כדי להרחיק את הסכנה ולמנוע מגורם מאיים להגיע למצב בו אולי ינסה לממש את איומיו. גירושין בין בני זוג הוא הליך כואב ומטלטל בו יכולים להיאמר לא מעט דברים קשים.

חלקם הגדול אולי יתקבלו בהבנה מסוימת, אך יש לא מעט דברים שיכולים להיאמר לבן/ת זוג לשעבר שיהוו עילה ראויה להגשת תלונה, לפתיחת הליך פלילי ולהוצאת צו הרחקה כנגד הגרוש/ה.

איומים בין מתגרשים
בין שלל האמוציות והשדים שהליך גירושין יכול לעורר ניתן למצוא לא אחת כי בן/ בת הזוג שעד לפני שבועות מספר אולי אפילו ישנו איתכם באותה מיטה יכולים לומר לכם דברים נוראיים ואף לאיים על שלומכם וגם על חייכם. מקרי האלימות בשנים האחרונות עלולים לא להשאיר לשופטים ברירה אלא להרחיק בן זוג מאיים. הדבר בולט במיוחד אם בן הזוג מחזיק נשק ברשיון ואז האיום הופך גרפי ומוחשי הרבה יותר.

הרחקת גרוש מהבית
יש מספיק סיבות שבני זוג בהליך גירושין יסרבו לצאת מהבית וזה בעיקר נוגע לענייני חלוקת רכוש או משמורת והסדרי ראייה לילדים. אך מה קורה כאשר הרוחות לוהטות מידי ואין זה הוגן להשאיר צד אחד רק בבית המשותף??? (לבינתיים…). כל עוד לא נשקפת סכנה לאף אחד מהצדדים והם מעוניינים או מוכנים לפגוש אחד את השני בנסיבות כאלה ואחרות, סביר שזרועות החוק לא יתערבו אך במידה ויהיה צורך גם ילדים וגם רכוש משותף לא ימנעו צו הרחקה של גרוש.

צו הרחקה של אב מילדים
זה אכזרי, זה כואב וזה נעשה במקרים קיצוניים אבל לצערנו שמענו בשנים האחרונות על לא מעט מקרים בהם הפכו ילדים משותפים לכלי מיקוח בהליכי גירושין ולאחריהם וחמור עוד יותר לאמצעי נקמה. במידת הצורך אם נשקפת סכנה לחיי ילדים לא יהססו הרשויות לגונן עליהם מפני הורים המסכנים אותם וזה יכול להגיע עד להוצאת הילדים מהבית וכמובן להרחיק גם להרחקת הורה מאיים מילדיו.
לקביעת פגישה ולייעוץ משפטי צרו קשר:
נייד (24/7):050-4634633
משרד:04-6222420
פקס:04-6222421
דוא"ל:magori.law@gmail.com
מעונינים שנחזור אליכם? לחצו כאן